sobota, 7 kwietnia 2018

Przekaz od Marii Magdaleny dla zakochanych, małżenstw i bratnich dusz.


Jestem Maria Magdalena i przychodzę do Was dzisiaj, by porozmawiać z Wami o Miłości – uczuciu, które łączy dwoje zakochanych w sobie ludzi.
Jest to przekaz pełen nadziei i pokrzepienia dla Was.
Dużo mówi się o wartościach, takich jak pokój i równość. Są one oczywiście bardzo ważne, jednak zbyt rzadko podkreśla się rolę, jaką odgrywa miłość. Tymczasem temat miłości jest niezmiernie ważny, ponieważ dla istoty ludzkiej jest ona priorytetem.
Kiedy w związku wszystko się układa, wszystkie pozostałe dziedziny życia układają się pomyślnie. Kiedy mężczyzna jest spełniony w związku z kobietą, powodzi mu się w pracy i interesach, jest on pełen zapału i dopisuje mu również zdrowie. Wszystko układa mu się jak najlepiej!
Jego serce wypełnione jest uczuciem szczęścia i tym szczęściem wprost promienieje na całe swoje otoczenie.
Wyobraźcie sobie jak by to było gdyby każdy mężczyzna doświadczał podobnych uczuć!
Każdy z nich byłby niczym Słonce, z którego promieniuje energia miłości na inne „słońca”.
I podobnie, jeśli kobieta czuje się spełniona w miłości wszystko w jej życiu układa się pomyślnie.
Miłość, której doświadcza emanuje z niej i jest odczuwalna przez całe jej otoczenie i każdą osobę, z którą ma do czynienia.
Jeśli kobieta jest szczęśliwa w związku, cała jej rodzina jest również szczęśliwa: zarówno dzieci jak i pozostali członkowie rodziny wliczając w to zwierzęta domowe.
Jej promieniejąca miłością aura wpływa także na jej prace i finanse.
Kobiety – z racji swojej natury są bardziej odpowiedzialne za szczęście innych. Nawet nie będąc tego świadomą, kobieta sprawia, że inni są szczęśliwi, jeśli tylko ona jest szczęśliwa.
Dotyczy to także kobiet współczesnych.
Jeśli jest coś, co nie zmieniło się od czasów, w których żyłam, to jest to właśnie rola, jaką odgrywa w życiu miłość w związku. Natomiast uległ zmianie sposób, w jaki spędzacie czas przeznaczony na bycie razem i pielęgnowanie Waszego szczęścia.
Prawdą jest, że żyjecie w czasach wielkiego pośpiechu. Ciągle do czegoś dążycie i macie wiele obowiązków. Musicie dbać o dom i utrzymać go, sprostać obowiązkom zawodowym i macie wiele innych zajęć i obowiązków.
W dzisiejszych czasach dysponujecie jednak technologią, która pomaga Wam w życiu codziennym, dzięki czemu możecie mieć więcej wolnego czasu dla siebie.
Dysponujecie urządzeniami, które pomagają Wam w pracach domowych. Macie pojazdy, którymi możecie przemieszczać się na dalekie odległości i komputery, dzięki którym możecie pracować szybciej. Posiadacie mnóstwo narzędzi pomocniczych, mających na celu uproszczenie Wam życia. Jednak przyglądając się temu z bliska, okazuje się, ze Wasze życie jest dużo bardziej skomplikowane niż mogłoby się to wydawać.
W tym przekazie chciałabym poradzić Wam, abyście lepiej wykorzystywali czas, który spędzacie razem.   Niech będzie on przeznaczony tylko i wyłącznie dla Was.
W czasie przeznaczonym na Waszą intymność, nie myślcie o troskach dnia codziennego, nie myślcie o dzieciach, które mają lekcje pływania czy piłki nożnej nazajutrz, nie myślcie o kłopotach w pracy czy zakupach, jakie macie zrobić nastepnego dnia. Skupcie się tylko i wylacznie na sobie i na tej osobie, która właśnie znajduje się obok Was.
Rozumiem, ze może to się wydawać trudne. Sądzicie też może, że w moich czasach nie mieliśmy tego rodzaju zmartwień, ale nic bardziej mylnego.  Mimo wszystko,
w tych momentach bliskości trzeba nauczyć się nie mysleć o wszystkich troskach dnia codziennego, które stoją na drodze do Waszego szczęścia.
Problemy istnieją własnie po to, abyście nauczyli się nie skupiać na nich swojej uwagi wtedy, kiedy czas ku temu nie jest odpowiedni i byście nauczyli się być szczęśliwymi mimo wszystko.
Oczywiscie nie znaczy to, że problemy znikną, jeśli przez pewien czas nie będziecie o nich myśleć.
Ale dzieki temu czasowi wyłączenia się i skupieniu się tylko na tym, co dzieje się w danej chwili między Wami, nabierzecie do nich dystansu i zaczną się one wydawać nieistotne – niezależnie od tego jak bardzo wydawały się wczesniej absorbujące.
Nie będzie już dla Was żadnego problemu, którego nie dałoby się rozwiazać. Będziecie mieli siłę do pokonania wszelkich trudności, dzięki szczęściu, które razem dzielicie i które z Was emanuje.
W jaki sposób można odłączyc się od trosk dnia codziennego w czasie, kiedy jesteście razem?
Mówiliśmy Wam często o „odpuszczaniu”. To jest doskonała okazja by zacząć  wcielać w życie tę umiejetność. Kiedy decydujecie się uwolnić troski i wszelkie napięcia z nimi związane, zaczynacie, doceniać chwilę obecną oraz szczęście, które właśnie razem dzielicie i zaczynacie czerpać siłę ze Światla, które istnieje w Waszym wnętrzu?
I w takim stanie „bycia” wszystko wydaje się prostsze. Nic już nie wydaje się trudne, ponieważ jesteście wypełnieni szczęściem i miłościa. A światło tej miłości rozświetla Wasze troski i czyni je lżejszymi.
Czy rozumiecie teraz, dlaczego tak ważna jest umiejętność doświadczania pełni szczęścia w chwili obecnej? Czy rozumiecie już, dlaczego tak ważne jest spędzanie czasu z Waszym partnerem najlepiej, jak to możliwe i skupienie się tylko i wyłacznie na sobie i osobie, którą kochacie wtedy, kiedy jesteście razem?
Posyłam więc dziś wszystkim zakochanym parom, małżeństwom i bratnim duszom ten przekaz Światła dla Miłosci. Szczęście nie bierze się z powietrza, ale sprawia, że zaczynacie się unosić w powietrzu jak motyle. Jeśli stworzycie miłosci sprzyjające warunki, może wznieść Was ona bardzo wysoko.
A sposób na to, jak pielegnować miłość i szczęście właśnie został Wam objawiony.  Do Was należy teraz stworzenie wspólnego, szczęśliwego życia.
Kochajcie i bądzcie kochani, moi drodzy bracia i siostry. Pozostańcie wszyscy w Świetle i bądzcie Światłem!
Przesyłam Wam moją miłość. Kocham Was.
Wasza Siostra Maria Magdalena

Tłumaczenie z języka francuskiego: Dallia Rossa
Oryginał tekstu: olesiamedium.wordpress.com/2012/09/05/lespoir-dans-lamour-entre-amoureux/
źródło grafiki: www.pixabay.pl

http://akademiaducha.pl/przekaz-od-marii-magdaleny-dla-zakochanych-malzenstw-i-bratnich-dusz/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz