czwartek, 12 kwietnia 2018

Anielska matematyka, czyli jak interpretować anielskie liczby
Anioł to ktoś w rodzaju pośrednika pomiędzy niebem a ziemią. Do komunikacji z tobą wykorzystuje anielskie liczby. O tym jak je interpretować dowiesz się z dalszej części tekstu. Anioły pomagają ci wypełniać twoją życiową misję podsyłając ci wskazówki, stawiając na twojej ścieżce odpowiednie osoby, okoliczności, czy rozwiązania. Tylko od ciebie zależy, czy z nich skorzystasz i przede wszystkim, czy je dostrzeżesz. O tym jak prosić anioły o pomoc pisałam już tutaj i tutaj.  Zajrzyj koniecznie, jeżeli jeszcze nie czytałaś.
Anioły komunikują się z tobą w sposób nieoczywisty
Ich odpowiedzi i pomocy możesz spodziewać się z najróżniejszych źródeł.
Zwykle komunikacja anielska odbywa się w sposób bardzo subtelny i nienachlany.  Zrozumienie anielskich przekazów może i pewnie będzie wymagać od ciebie skupienia i wyciszenia umysłu oraz skierowania uwagi do wewnątrz.
Tak, znowu ten wyciszony umysł Zastanawiasz się, jak tego dokonać, skoro głowa buzuje od nadmiaru myśli, problemów i trosk?
Doskonale to znam. Nie jest to zadanie łatwe, ale z pewnością wykonalne. Wystarczy odrobina praktyki.
Zaplanuj codzienny, krótki rytuał, który ci w tym pomoże.  Znajdź chwilę w ciągu dnia, choćby przed spaniem, i wykonaj kilka głębokich oddechów, podczas których całkowicie skupisz się na wdychanym i wydychanym powietrzu oraz na swoim ciele. To pomoże ci się wyciszyć i skoncentrować na sobie.
Spokój w głowie to konieczność. W hałasie nie usłyszysz bowiem cichego głosu, który powie ci na przykład: skoncentruj się na tym, czego pragniesz, oddaj swoje troski i zmartwienia aniołom.
To w ciszy dociera do ciebie najwięcej informacji i odpowiedzi.
Oczywiście zdarza się, że anioły komunikują się w sposób bardziej wyrazisty. Jeżeli chcą, żeby coś do ciebie dotarło, to znajdą na to sposób. Dotrą do ciebie w każdej sytuacji, nawet  jak prowadzisz samochód, jesteś na zakupach, czy na imprezie.
Odpowiedź, na którą czekasz może być ukryta w tekście piosenki, którą słyszysz w radiu, w nagłówku gazety, na  którym niby przypadkiem zawiesisz oko lub w postaci osoby, która nagle znikąd pojawi się przed tobą z odpowiedzią na twoje pytanie.
Anioły do komunikacji z tobą wykorzystają wszelkie środki i sposoby.  Jednym z nich są liczby. Liczby anielskie to nic innego, jak powtarzające się w różnych miejscach i okolicznościach sekwencje cyfr. Ich częstotliwość jest tak duża, że nie sposób ich nie zauważyć. Jeżeli na twoim rachunku widnieje kwota 111 zł, za chwilę spoglądasz na zegar i widzisz 11:11, a jeszcze za moment na tablicy rejestracyjnej auta dostrzegasz same jedynki, to wiedz, że to właśnie wiadomość dla ciebie.
co oznaczają anielskie liczby
Liczby podobnie, jak wszystko inne mają swoją wibrację i specyficzny przekaz. Za pomocą liczb właśnie anioły się z Tobą komunikują.  Wybierają taką formę przekazu, która jest dla ciebie zrozumiała na tym etapie rozwoju, na którym jesteś.
Interpretacja anielskich liczb nie jest sprawą prostą – przynajmniej na początku. Wymaga zaufania i intuicji. Jeżeli dołożyć do tego naszą ludzką niecierpliwość i chęć dostawania wszystkiego na tacy… Cóż może się okazać, że czasami komunikacja z niebem może dać nieźle popalić
A tak na poważnie odczytywanie anielskich przekazów warto zacząć od rzeczy prostych, podstawowych.  Po pierwsze należy te liczby dostrzec i zwrócić na nie uwagę.
Bądź więc otwarta i gotowa. Jak anioły będą chciały coś ci przekazać, to będą pokazywały ci ciągle te same cyfry: na billboardach, na tablicach rejestracyjnych, na zegarku, czy nawet w postaci ceny. Wszędzie, gdzie mogą być liczby, a nawet tam, gdzie się ich nie spodziewasz  Na pewno zwrócisz na nie uwagę. Pozostaje jeszcze kwestia, jak je interpretować.

Poniżej mam dla ciebie małą ściągę z generalnym przekazem ukrytym za liczbami.

1

Jedynka to nowy początek, ambicja, kreacja, pozytywne myślenie, realizacja celów.  Oznacza ona wezwanie do działania i idealną porę na realizację marzeń. Jeżeli w twoim życiu pojawiają się jedynki, to bądź pewna, że nadszedł idealny moment, żeby podejmować śmiałe działania, realizować projekty, czy podejmować decyzje w związku. Jedynka to także przypomnienie: twoje myśli tworzą rzeczywistość, wybieraj je mądrze.

2

Dwójka to zapewnienie, że wszystko jest w należytym porządku. Miej wiarę, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, nawet jeżeli napotykasz chwilowe trudności. Wszechświat cię wspiera. Jeżeli wątpisz poproś anioły o siłę i wsparcie. Dwójka związana jest ze służbą, harmonią, dobrem, mądrością, zrozumieniem, wrażliwością, intuicją oraz pełnieniem życiowej misji.

3

Trójka to optymizm, radość, inteligencja, wzrost, energia.  Jeśli otaczają cię trójki, to bądź pewna, że nie jesteś sama. W każdej chwili możesz liczyć na wsparcie aniołów, czy świętych. Trójka oznacza także manifestację pragnień.

4

Kiedy otaczają cię czwórki wiedz, że anioły pomagają ci i wspierają cię. Czwórka pojawia się często, kiedy przechodzisz przez trudny okres w życiu (choroba, strata, rozstanie) lub wręcz przeciwnie, kiedy cieszysz się życiem. Anioły są z Tobą w każdej sytuacji. Przypominają ci także, że nie musisz wszystkiego robić sama. Możesz prosić o pomoc. Czwórka oznacza dobrą organizację, cierpliwość, zaangażowanie, lojalność, czy determinację.

5

Piątka zapowiada zmianę. Być może zaczniesz nowy rozdział w życiu. Wiedz, że anioły są przy tobie, żeby wspierać twój każdy krok. Liczba pięć może też oznaczać konieczność zerwania z przeszłością, po to, żeby zrobić miejsce na nowe. Jest to doskonała zachęta do robienia planów, wyznaczania celów i wprowadzania życiowych zmian. Piątka związana jest z życiowymi lekcjami i wyborami.

6

Szóstka przypomina o konieczności zachowania równowagi pomiędzy tym, co duchowe, a tym co materialne. Nie zamartwiaj się o pieniądze, ani o rzeczy materialne. Szóstka oznacza bezwarunkową miłość, empatię, równowagę, prostotę, szczerość i troskę.

7

Siódemka to liczba szczęścia. Wypatruj nowych możliwości i ścieżek. Jeżeli złożyłaś zamówienie do wszechświata i widzisz wkoło siódemki, to znak, że twoja dostawa jest w drodze. Siódemka oznacza także podnoszenie wibracji na wyższy poziom.  Ta liczba związana jest z rozwojem duchowym oraz wewnętrzną mądrością.

8

Ósemka zapowiada coś nowego w twoim życiu – nową pracę, związek, pomysł, rozwiązanie, nowy etap. Kiedy otaczają cię ósemki, to dla ciebie dobry moment, żeby zacząć nowe przedsięwzięcie, projekt lub związek. Liczba ta, to zapowiedź sukcesu i bogactwa w połączeniu z wypełnianiem celu życiowego. To także przypomnienie, że bogactwo jest dla każdego i że warto być na nie otwartym i go wyczekiwać w różnych formach: miłość, pieniądze, kariera, zdrowie.

9

Dziewiątka oznacza koniec pewnego etapu życia, wypełnienie jakiegoś celu lub zadania. Jest to także sygnał, że pora zabrać się do pracy i zacząć pisać nowy rozdział.  9 oznacza także służbę dla ludzkości, poczucie misji, empatię, cel duszy oraz duchowe przewodnictwo.

Jeżeli widzisz liczby występujące parami lub trójkami np. 555, to oznacza, że wiadomość dla ciebie ma podwójną lub potrójną siłę. Potrójne piątki oznaczają więc, że zmiana, która cię czeka będzie ogromna i pewnie będzie dotyczyła kilku sfer twojego życia.  666, to może być znak, że anioły przywołują cię do porządku, bo za bardzo martwisz się o sprawy materialne.
interpretacja anielskich liczb

Anielskie liczby mogą występować w różnych kombinacjach. Niekoniecznie muszą to być te same cyfry. Mogą też być  mieszane np. 327. Taką liczbę możesz zinterpretować na 2 sposoby. Pierwszy sposób do zsumowanie liczb, w celu uzyskania jednej, czyli 3+2+7 =12, co daje 1+2= 3.
Inny sposób, to rozpatrzenie każdej cyfry osobno. Skoro 2 oznacza realizację celu życiowego i pełnienie misji, to w otoczeniu z 3 może oznaczać, że w realizacji tego celu pomagają ci aniołowie i  święci, nie musisz wykonywać tej pracy samotnie. To także zapewnienie, że podążasz zgodnie ze swoim powołaniem i rozwijasz się w dobrym kierunku służąc innym. 7 z kolei oznacza duchowy rozwój, przebudzenie, świadomość, wiedzę ezoteryczną, wewnętrzną mądrość, a także manifestację pragnień.
Który sposób wybrać? Będziesz wiedziała. Słuchaj siebie. To, co wybierzesz w danej chwili będzie dla ciebie dobre.
Jeżeli więc dostrzegasz liczbę 327 i przykuwa ona twoją uwagę, to być może anioły chcą cię zapewnić, że jesteś na właściwej drodze, że masz rozwijać się duchowo, bo do tego zostałaś powołana. Aniołowie  wzywają cię, żebyś wykorzystała swoją duchową wiedzę po to, żeby pomagać i służyć innym. Podążaj za ich wskazówkami, słuchaj  swojego wewnętrznego głosu i przeczucia. Znajdź czas, żeby  skoncentrować się na swoim oddechu, przywrócić harmonię w twoim ciele i skierować uwagę do twojego centrum. Twoja dusza mówi do ciebie.

Coś mi się wydaję, że przypadkowe 327 nie było takie przypadkowe i chyba właśnie otrzymałam kolejną anielską wiadomość. Czy ktoś czuje podobnie? Jeżeli ta wiadomość też cię dotknęła, to znaczy, że jest też dla ciebie.

Bądź czujna i rozglądaj się za anielskimi liczbami. Daj znać w komentarzu, jakie liczby cię otaczają.

http://www.lifeinharmony.pl/anielskie-przeslania/anielska-matematyka-czyli-interpretowac-liczby-anielskie/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz