środa, 19 kwietnia 2017

Schronienie w wewnętrznej ciszy. Twoje osobiste wzniesienie.

Jest taka przestrzeń w każdym z Nas, która jest krystalicznie przejrzysta. Przestrzeń, gdzie panuje wielka cisza. Tam możesz na powrót rozpoznać swoją boskość. Możesz odkryć swoją doskonałość; możesz doświadczać spotkań z wszechżyciem, przypomnieć sobie o Twojej mocy dziecka bożego.

W intymności serca i świadomości istnieje przestrzeń nieporuszona. Przestrzeń przyjemnie miękka, bezpieczna i ciepła. Przestrzeń niezmienna, niczym nieograniczona. W tej przestrzeni odnajdziesz wszystko, czego Ci potrzeba – odpoczynek, schronienie, ukojenie serca, emocji, bólu ciała. Odnajdziesz siłę, wzmocnienie, relaks - jeśli go potrzebujesz; odnajdziesz miłość bezwarunkową, doświadczysz spotkań z Bogiem. W swojej wewnętrznej ciszy na powrót odkryjesz siebie. Poczujesz i zrozumiesz doskonałość Twojej istoty.

Doświadczysz spotkań z Duszą i połączenia ze Wszystkim Co Jest.
Duchowość jest prosta: przebywając jak najczęściej w wewnętrznej ciszy staniesz się mocny i odporny na przeciwności życia. Staniesz się obserwatorem, a to już prosta droga do osobistej wolności. Przebywając w wewnętrznej nieporuszonej ciszy serca i umysłu, możesz osiągać stany oświecenia, które są niczym innym jak doświadczaniem boskiej świadomości Jedni ze Wszystkim Co Jest. Rozpoznasz wtedy prawdziwą naturę życia.
Wszystko, czego nam potrzeba do naszego osobistego wzniesienia mamy w sobie. Jeśli chcesz tego doświadczać odnajdź osobisty stan ciszy. Spraw, by stała się ona trwała. Tylko w niej spotkasz prawdziwego siebie, poczujesz jedność ze Wszystkim Co Jest. I kiedy tam będziesz posłuchaj Duszy, która przypomina Ci o Twoim pochodzeniu. Przypomina o Twojej boskości. Posłuchaj głosu prawdy, prostej prawdy: jesteś stworzony z Miłości, na jej podobieństwo.
Jesteś lustrem, w którym przegląda się Bóg. On stworzył Ciebie doskonałym. Ty i On wciąż kreujecie świat razem. Zapragnij sobie przypomnieć o swojej doskonałości i na nowo rozpoznaj kim naprawdę jesteś.
W ciszy, którą odnajdziesz pomiędzy wdechem i wydechem jesteś prawdziwy TY. Dotrzyj do tego.

Z miłością.

http://www.w-przestrzeni-serca.pl/czlowiek-swiadomy/78-schronienie-w-wewnetrznej-ciszy-twoje-osobiste-wzniesienie.html#.WPYYTlQCt04.facebook

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz