czwartek, 27 kwietnia 2017

SIEDEM PRAW OBFITOŚCI.

1. Prawo pustki.
Jeśli potrzebujesz nowych butów, wyrzuć stare. Jeśli potrzebujesz nowych ubrań, oczyść szafę .Żeby zmienić swoje życie, musisz rozstać się ze starymi przyzwyczajeniami.

2. Prawo obiegu.
Bądź gotowa odpuścić to, co posiadasz , żeby zrealizować marzenia.

3. Prawo wyobraźni.
Żeby marzenie stało się rzeczywistością, najpierw musisz to sobie wyobrazić, zobaczyć i poczuć.

4.Prawo twórczości.
Energia myśli , wyobraźni i intuicji tworzy energię obfitości.

5. Prawo dawania i przyjmowania.
To, co dajesz, wraca do Ciebie z dziesięciokrotnym powiększeniem.

6. Prawo 1/10.
Ta część zawsze zostaję we Wszechświecie i nigdy nie wiesz, w jakiej postaci wróci do Ciebie: czy w postaci pieniędzy , czy pojednania z kimś, czy uzdrowienia.

7. Prawo przebaczenia.
Jeżeli nie potrafisz wybaczać ludziom, to nie możesz przyjąć bogactwa. Jeśli Twoja dusza jest wypełniona nienawiścią, miłość nie znajdzie w niej miejsca

9 komentarzy:

 1. Co oznacza prawo 1/10?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co oznacza ułamek 1/10 ?
   Jedno dasz a wróci do Ciebie zwielokrotnione-czy to dwukrotnie, trzykrotnie, dziesięciokrotnie, a może tysiąckrotnie. Dajesz złość, gniew, spotkasz agresywnych, złośliwych ludzi. Dajesz miłość, dobroć, podajesz rękę, dzielisz się chlebem-spotkasz życzliwych, pomocnych ludzi.Nie wiem znajdziesz np.200 zł, lub ktoś Ci je ofiaruje, lub nieoczekiwanie zarobisz jakąś gotówkę. Tak działa to prawo-co dajesz, to otrzymujesz, co zasiejesz, to zbierzesz, tylko pamiętaj, że zawsze zwielokrotnione.

   Usuń
 2. Hellou ilu "zlych i nieczystych ludzi"ma kasy jak lodu....odnosnie8...i kasa im sie w rekach mnozy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może im się mnoży, ale do czasu. Na dodatek wprost proporcjonalnie do tego jacy są puści w środku, nieszczęśliwi, samotni ( chociaż może wyglądać, że mają rodziny..),ogarnia ich frustracja, podadają w nałogi, potem szukają pomocy psychologów,bioenergoterapeutów, hipnozyterów i kogo tam jeszcze sobie wymyślą, którzy im nie powiedzą, że sami muszą się zmienić.Faktycznie jest czego zazdrościć.Poza tym co Cię obchodzą tzw:"źli"-to ich droga. Zajmij się sobą, tym co sprawia, że stajesz się lepszym człowiekiem. Innych zostaw sobie, niech każdy z nas to robi. Zmianę zawsze zaczynajmy od siebie, a nie od krytyki innych. Jak będziesz żyć życiem innych , to kto będzie żyć Twoim ? Serdeczności, uważnośći i obecności w tu i teraz ;)

   Usuń
 3. Hmmm, tak sobie myślę, że czasami te prawa chyba się zacinają ;) Patrzę po sobie - albo przede mną kumulacja dobra wszelakiego? :) :) Czego i czytającym życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pewnie, że kumulacja dobra przed Tobą :).Tego oczywiście nam wszystkim życzę :). Na czym się skupimy i co mamy w sercu, to nam się objawia:)

  OdpowiedzUsuń
 5. To słowa, które można sobie wydrukować i powiesić na ścianie niekoniecznoe Fb.

  Zapraszam też do siebie: www.wolneobroty.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Te prawa należy zapamiętać-bardzo dobre rozwiązanie: ściana, lodówka, lustro i stosować ZAWSZE :)
  Bardzo fajny Twój blog, dziękuję. Chętnie poczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo pozytywny wpis, szkoda że tak mało ludzi zdaje sobie sprawę z tego że nasze myśli, czyny, wyobraźnia realnie wpływa na nasze życie.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń