poniedziałek, 6 czerwca 2016

Energia podąża za Uwagą.

                                   <--- b="">
             

          Jak większość z nas już zdążyła zauważyć to, że energia podąża za naszą uwagą i tam gdzie skupiamy najczęściej naszą uwagę tam kierujemy najwięcej energii a co za tym idzie?
Następuję materializacja i manifestuję się to na czym skupiona została nasza uwaga, kiedy skupiamy uwagę na niskich wibracjach to też otrzymujemy to co wykreowaliśmy.
W tym miejscu jak się głębiej zastanowimy to zauważymy jak ważne jest to co myślimy to co oglądamy, krócej mówiąc wszystko to na czym skupiamy naszą uwagę.
Zauważmy że każda nasza myśl czy nastrój niesie ze sobą daną energie, dla której poświęcamy naszą uwagę i musimy być tego świadomi że poświęcając uwagę kreujemy i tworzymy tego więcej.
 Będąc świadomym tego że jesteśmy kreatorami i stwórcami tego wszystkiego w czym żyjemy i jeśli poświęcamy naszą uwagę i energie niskim dolnym wibracją otaczamy się i wibrujemy tym czemu poświęcamy uwagę.
Tam gdzie nasza uwaga tam i energia a od energii do materializacji jest tylko mały kroczek. I właśnie to, ku czemu skierowaliśmy naszą uwagę zaczyna się na naszych oczach materializować i objawiać na przeróżne sposoby.
Najważniejsze jest to, jeśli posiadamy wiedzę na ten temat i jesteśmy świadomi tego jak działa wszechświat, jakimi jesteśmy kreatorami oraz stwórcami to będziemy ostrożnie i z rozwagą kierowali i skupiali naszą uwagę.

Popatrzmy na TV tam ciągle pokazują różne negatywne emocje i my jako oglądający skupiamy swoją uwagę na tych zdarzeniach i nadajemy im moc i przez co materializujemy to czemu poświęcamy uwagę. Popatrzmy na to w skali globalnej jeśli w wiadomościach na całym globie ciągle pokazywane będzie ryzyko wojny i przez to wzbudzany będzie strach w ludziach.
Dzięki temu cała uwaga oglądających zostanie skierowana na strach przed wojną to co z tego powstanie i wyniknie?...........Zauważmy że świadomi ludzie tego, co powoduję skierowana energia, nie skupiają swojej uwagi na niskich wibracjach ale to nie znaczy że unikają nisko wibracyjnych informacji po prostu odbierając taką informacje nie nadajemy jej mocy przez skupienie się na niej, taka informacja jest traktowana jak zwykła informacja bez żadnych negatywnych emocji.
Wszystko jest ważne każda wiedza i doświadczenie i dzięki tym wszystkim energią których doświadczyliśmy i nadal doświadczamy, jesteśmy w tym właśnie miejscu w którym mamy wybór, a wyborem jest właśnie świadome skierowanie naszej uwagi za którą zawsze podąża energia.
I teraz niech każdy z nas zatrzyma się i popatrzy na swoje życie i sam przeanalizuje czemu najczęściej poświęca swoją uwagę, jaką energią emanuję i jaki wpływ na nasze życie ma to wszystko.
Sami się zdziwimy jak to wszystko ma wielki wpływ na nasze i naszych bliskich życie, zauważymy że tak naprawdę my sami tworzymy naszą przestrzeń a globalnie przyczyniamy się do całokształtu i tak naprawdę każdy człowiek na ziemi który skupi swoją uwagę np. na wysyłaniu miłości do wszystkich na tej planecie i będziemy ciągle w tym tkwili to na całym świecie nastanie miłość i niema innej możliwości.
Zauważcie co pokazują ciągle i bez przerwy odkąd nie pamiętam w TV: wojny, biedę, kryzys, różnego rodzaju konflikty, jak politycy kradną, korupcje, afery, morderstwa, i tylko ciągle przez telewizje przewijają się różnego rodzaju negatywne nisko wibrujące energie, które za zadanie mają nas nastraszyć, skupić i skierować naszą uwagę właśnie w najniższe wibracje.
Jak myślicie dlaczego TV nie pokazuję ciągle pozytywnych wysoko wibrujących energii takich jak miłość, pokój, i wszystkiego co temu towarzyszy, myślę że nie trzeba tego opisywać bo wnioski nasuwają się same.......

Dokładnie wiedzą co się stanie i wiedzą to że przestaną istnieć, przestaną być zasilani i po prostu znikną bo zmieni się nasza wibracja i energia na najwyższą w której te niskie energie nie mają możliwości istnienia.

http://nowy-swiat-wiedza-swiadomosc.blogspot.com/2016/03/energia-podaza-za-uwaga.html?m=1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz