środa, 18 stycznia 2017

Wspaniały przekaz dla nas na ten rok 2017.

Poniżej pierwszy wpis, noworoczny przekaz Przodków autorstwa Kahuny Kaleiiliahi na własnym blogu skierowany do wszystkich ludzi. Przytaczam go tutaj, bo wydaje mi się, że jest ściśle związany z tym, o czym mówił Kryon do kobiet w Boulder. (cyt.z Julita Gomera )
„Przodkowie wyszeptali mi poniższe słowa. Ich głębia sprawiła, że szybciutko je zapisałam na skrawku, żeby nie zapomnieć. Mówią mi, że jest to ich przekaz dla ludzkości na rok 2017, który jest rokiem nowych początków. Przed nami różnego rodzaju wyzwania i próby a Oni pragną, abyśmy idąc przez życie nie zapomnieli tych słów zwłaszcza, kiedy poczujemy się okrążeni. To my wygrywamy bitwę z ciemnością. Jak w każdej bitwie, przeciwnik - kiedy przegrywa - stawia najgorszy opór.
Żyjemy w czasach wielkiej przemiany i wiele już na ten temat zostało napisane. A zatem zapytałam Przodków, co chcieliby na ten temat nam powiedzieć, jak ta przemiana wygląda z ich strony. Mówią, że ona dzieje się już od dłuższego czasu. Co się zmieniło to to, że teraz oglądamy ją siedząc w pierwszym rzędzie, a nie – jak kiedyś – z tyłu. Pragną przez to powiedzieć, że kierunek, w którym ta energia popłynie zależy od nas. Oraz to, że jeśli naprawdę uwierzymy i będziemy się tej sentencji trzymać na co dzień to pokonamy bojaźń i wygramy bitwę światła i ciemności:
NAJBEZPIECZNIEJSZYM MIEJSCEM JEST MIŁOŚĆ/ NAJBEZPIECZNIEJSZYM MIEJSCEM JEST BYĆ ZAKOCHANYM. W ten sposób będąc w centrum zawieruchy pozostajemy spokojni albowiem na tym polega położenie kresu walce oraz kres poszukiwania wewnętrznego pokoju.
Poręczycielem tego pokoju jest nasz kochający Stwórca którego plan dla nas zawsze niesie dobro i tylko dobro. Obdarzeni możliwością wolnego wyboru zawsze wybieramy między światłem i ciemnością, strachem i miłością. Jednakże, w tym wyborze przychylny wszechświat nie pozostawia nas bez wskazówek. Każdy człowiek w swoim wnętrzu nosi miłość i światło Stwórcy. To właśnie ta wewnętrzna siła miłości za każdym razem wygrywa albowiem nad nią nie ma na tej planecie większej. Nawet ci, co wybierają ciemność, grają role, które w końcowym rozrachunku i tak przyczynią się do dobra wszystkich, ponieważ wszystko tu na Ziemi jest zawsze w równowadze. Wszystko stanowi część pięknego systemu Boskiej Siły Miłości. Prawdę powiedziawszy, miłość jest jedyną rzeczywistością wśród ułudy tego, co nam się wydaje ciemnością.
Przodkowie wyrażają nadzieję, że ich przekaz natchnie nas otuchą, że pozostaniemy w miłości, pozostaniemy zakochani, albowiem jest to miejsce, gdzie najłatwiej Ich odnaleźć... czystych i przychylnych. Słyszeć ten przekaz to dla mnie prawdziwy zaszczyt tak samo, jak zaszczytem jest dzielić się tym przekazem z Wami. Poczuj tę sprzyjającą siłę miłości wszędzie wokół Ciebie w tym świętym momencie teraz. Przyjmij to jako Twoją własność.
Ke Akua e malama ‘oe ...Niech Bóg ma Cię w swojej pieczy. .
Kahuna Kalei”
Tłumaczenie: Julita Gonera

Z sieci.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz