środa, 5 lipca 2017

Energie lipca: czas pracy, nowa świadomość ludzkości.

Silne energie, które spływały na Ziemię w pierwszej połowie roku służyły odblokowaniu w ludziach pewnych aspektów, niezbędnych w procesie osiągnięcia etapu człowieka świadomego i budowania nowego świata. Nastał czas względnego zrównoważenia energetycznego, czas pracy wewnętrznej. Cel: odzyskanie świadomości mocy istoty ludzkiej, połączenie z Duszą, Bogiem, życie i funkcjonowanie w przestrzeni serca. Cel: budowa nowego świata, nowy rozdział w dziejach cywilizacji.
Energie lipca: czas pracy nad sobą.
Przestrzeń serca, osobiste centrum zarządzania.
W rzeczywistości systemowej centrum zarządzania identyfikujemy z naszym umysłem. Kiedy przychodzi etap świadomego życia okazuje się, że prawdziwie postrzega się sercem. Prawda jest niewidzialna dla oczu ludzkich, za to doskonale rozpoznaje ją serce. To tam, każdy z nas ma osobisty, unikatowy, boski kod światła. Wiadomość o swojej drodze przeznaczenia życia, przeznaczenia Duszy. Dusza zna ten kod, choć bywa, że o nim nie pamięta. Przyszedł czas, kiedy boska iskra budzi się w nas. Trwa proces prowadzący do oczyszczenia i połączenia Duszy ze źródłem. Automatycznie odbywa się to także w człowieku. Uchyla się zasłona nieświadomości. Wielu już to przeszło, wielu jest w procesie. Dla niektórych czas realizacji jeszcze się nie zaczął. Nie czujcie się zaniepokojeni. Wszystko w boskim porządku.
Trzeba w zaufaniu poddać się prowadzeniu Duszy, aby się nie zagubić w procesie. Dusza doskonale zna drogę.Trzeba wyrazić wolę poznania, otworzyć się na to, co Bóg chce Ci powiedzieć. Otworzyć poprzez przepracowanie samego siebie, odblokowanie i wyczyszczenie chmury emocjonalnej, programów umysłu, które blokują i zaciemniają obraz boskiego światła. Trzeba zintegrować w sobie bolesne ciało emocjonalne i ziemski umysł, który - gdy okiełznasz jego galopującą naturę, stanie się Twoim sprzymierzeńcem, projektorem dla prowadzenia Duszy/ serca.
Dusze doświadczają na Ziemi w zapomnieniu. To zapomnienie przekłada się na Twoją osobistą niepamięć, połączenia z Duszą, a przez nią z Bogiem. Nie pamiętasz, że masz w sobie moc dziecka bożego. Nie zdajesz sobie sprawy, że żyjesz w programie umysłu i emocji, które Tobą powodują. Uświadomienie sobie tego, nabrane dystansu, wejście w rolę obserwatora wobec tego, co w Tobie, daje Ci szansę na przepracowanie siebie, dotarcie do Boga. W rezultacie spodziewaj się spełnionego, szczęśliwego życia człowieka świadomego. Życia pod przewodnictwem Duszy. To się przełoży na budowanie nowej rzeczywistości.
Przestrzeń serca, nowa jakość życia.
Przesuniecie świadomości ludzkiej w kierunku przestrzeni serca, gdzie do głosu dochodzi Dusza, przez nią Bóg, pozwoli na zbudowanie nowego świata. Otwiera się nowy rozdział w dziejach naszej cywilizacji. Przestrzeń serca, jest miejscem pozwalającym na komunikowanie się z Duszą i wszechświatem. Jest prawdziwą rzeczywistością w Nas, choć niefizyczną, jednak bardzo realną. To nasze osobiste centrum zarządzania. Tam kontaktuje się z nami Dusza, która wskazuje drogę, objawia rolę, jaką odgrywa tu na Ziemi. Jej droga w sposób bezpośredni przełoży się na Twoją drogę, gdyż jesteś emanacją Duszy w ziemskiej rzeczywistości. Ty i Dusza, razem z Bogiem tworzycie boski trójkąt, najmniejszą komórkę we Wszechświecie – podstawę i początek wszystkiego. Twojego osobistego wszechświata. Harmonia, współpraca, dzielnie się, poszanowanie drugiego istnienia, życie w przestrzeni emocji/myśli/intencji/intuicji serca, to sposób na tworzenie nowej jakości życia osobistego i zbiorowego.
Dalsze działania zmierzają w kierunku uświadomienia ludzkości, że człowiek nie jest jedyny we wszechświecie. Świat w sposób niezaprzeczalny przekona się o tym.
Dzięki Duszo za możliwość świadomego uczestniczenia i przeżywania tak niezwykłych czasów.

http://www.w-przestrzeni-serca.pl/nowa-ziemia/109-energie-lipca-czas-pracy-nad-soba.html#.WV0bsbBHDYw.facebook

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz