piątek, 7 lipca 2017

Prawdziwy nauczyciel.

Prawdziwy Nauczyciel to ten, który nie podaje Ci gotowej recepty na życie, ale mobilizuje do tego byś lekarstwo znalazł sam. 


Prawdziwy Nauczyciel nie wciska Ci swojej prawdy, ale powtarza: „Jeśli tak czujesz w sercu, wiedz, że to jest Twoja prawda”. 

Prawdziwy Nauczyciel swoją osobą inspiruje nas do własnych poszukiwań. 

Prawdziwy Nauczyciel nie przywiązuje do siebie, ale dba o to byś samodzielnie kroczył przez życie. 

Prawdziwy Nauczyciel kocha wszystkich jednakowo mocną miłością nie wyróżniając nikogo, nawet ukochanego zdawałoby się ucznia. 

Prawdziwy Nauczyciel daje nam całkowitą wolność i nawet jeśli chcemy popełniać błędy, on je akceptuje. 

Prawdziwy Nauczyciel dając nam całkowitą wolność uczy nas tego, byśmy i my dali tę wolność jemu. Każdy z nas ma swoją własną drogę, swoją misję do spełnienia. 

Prawdziwy Nauczyciel uczy szanować KAŻDĄ drogę i KAŻDĄ misję. I chociaż serce Ci pęka, zrozumiesz pewnego dnia, że Prawdziwy Nauczyciel pójdzie kiedyś własną drogą, a Ty pozostaniesz na swojej drodze wypełniając to, do czego zostałeś stworzony.

Mam niebywałe szczęście, że spotkałam na swojej drodze Prawdziwego Nauczyciela i wiem, że kiedy przyjdzie czas każde z nas pójdzie swoją drogą. Ludzkie serce cierpi, ale Dusza wie, że i tak zawsze będziemy już razem, bo wszyscy pochodzimy ze Źródła, wszyscy JESTEŚMY ŹRÓDŁEM. 
Dusza wie, że to ona stworzyła Prawdziwego Nauczyciela, po to by pełniej doświadczać siebie. 
Ale wiedząc to wszystko i tak nie ma słów, które mogłyby wyrazić wdzięczność dla Prawdziwego Nauczyciela…

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz