wtorek, 16 maja 2017

"Żelazna dama " i jej autobiografia--Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska

Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska dziękuję Elu za Twoją książkę.
Wam, którzy myślicie, że tylko Wam życie "dokopało" i że już nic dobrego Was nie spotka- sercem polecam tą wspaniałą autobiograficzną książkę Elżbiety


Wyobraź sobie, że potrafisz przepłynąć wpław najdłuższe rzeki, zdobyć najwyższe szczyty, pokonać w zimowej edycji programu survivalowego najsilniejszych z mężczyzn. Bijesz wytrzymałościowe rekordy Guinnesa, nurkujesz w ciemnościach w podwodnych jaskiniach, zjeżdżasz na linie w przepaść, a media nazywają Cię „Żelazną kobietą”. Inni zazdroszczą Ci odwagi, skuteczności i tego, że nic nie jest w stanie Cię pokonać. TY też tak o sobie myślisz. A teraz wyobraź jedno traumatyczne zdarzenie, w obliczu którego wszystkie sukcesy zbledną, a nagrody staną się pozbawione wartości. Co wydawało się mocą, okaże się wołaniem o pomoc i miłość. Jak znaleźć sens życia po tragedii? Jak podnieść się i stać lepszym człowiekiem? Jak uniknąć tych samych błędów w przyszłości? Czy zmiana na lepsze jest możliwa?
Właśnie ukazała się drukiem oparta na faktach historia Elżbiety Krzyżaniak „W cudzych butach”. Książka opowiada historię przebudzenia świadomości, które odmieniło życie Autorki. Obecnie, pod życiowym mottem „Od szkoły przetrwania do jogowania” w ramach autorskiej metody pracy z ciałem, duchem i umysłem, Elżbieta Krzyżaniak udziela pomocy na życiowych zakrętach dziesiątkom osób. Uniwersalny charakter przesłania tej prawdziwej opowieści i jej wartka akcja przypadną do gustu tym czytelnikom, którzy także zadają sobie odwieczne pytania: kim i po co jestem? Co jest miłością, a co nią nie jest? Jaki jest sens istnienia? Co zrobić, by żyć pełniej i otworzyć się na innych ludzi? Wiedza ta jest teraz dostępna nie tylko przyjaciołom Autorki z „Centrum Szczęśliwego Człowieka „Energia”, ale każdemu, kto sięgnie po książkę i być może odważy się przewartościować swoje dotychczasowe życie.
Z kolei druga książka Eli- 
„Tęczowy duszek” to opowieść pełna uczuć, kolorów i radości dla każdego bez względu na wiek. To widomość dla nas z tęczowej krainy, dzięki której możemy przypomnieć sobie o tym co dla nas najważniejsze. Bajka ta rozbudza tęsknotę za wszystkim co dobre, proste i piękne. Tęczowy duszek ma dar dla każdego z nas.1 komentarz:

  1. Dziekuje z glebi serca kochana. Niech moja historia trafi tam gdzie ma doświetlając sfery życia ludzi. Niech jej moc transformuje wszystko to co nie pokochany 💙💚💜

    OdpowiedzUsuń