niedziela, 1 grudnia 2019

Potrzebne wsparcie dla niepełnosprawnego Kociego Taty - Kociego Rycerza !









Każdego, kto chce pomóc zapraszam   do kontaktu ze mną 
pod numerem telefonu  530 355 477

W 2017 roku kiedy jeszcze nie znałam Pana Krzysia inspektorzy OTOZ-u w Zielonej Górze zabierali od niego kotka, który miał koci katar i był bardzo chory- stracił oczka. Pan Krzysztof był w szpitalu i ktoś tam przychodził i karmił koty, ale nie umiał podawać leków i dlatego tak źle było z tym kotkiem.
Na pierwszym zdjęciu ten kotek o którym mowa wyżej - dzięki uprzejmości Pani Edyty- wtedy Inspektora OTOz w Zielonej Górze w dniu 30.11.2019 otrzymałam to zdjęcie !!!!
Kotek był bardzo chory, nie widzi, ale jest zdrowy i  ma najlepszy dom na świecie..Dziękuję 💖💖💖
Pan Krzysztof nie chciał też kastrować kotów, ale to było w roku 2017- od tamtej pory w związku z tłumaczeniami osób z fundacji i prywatnych Pan Krzysztof załatwił. formalności w urzędzie w IŁOWEJ i koty są teraz wykastrowane. Pomaga Mu też Katarzyna Ptasińska z Wałbrzycha 
https://www.facebook.com/katarzyna.ptasinska.73 - zabierała od Niego maluchy, żeby znaleźć im domy, przesyła leki na odrobaczenie,na koci katar itd.
Ponadto było u niego już kilka osób, my też czasem jesteśmy w Iłowej i NIGDY Pan Krzysztof nie dopuścił do tego, żeby koty były w takim stanie jak w 2017 ten mały biedak.
Dlaczego o tym piszę ? Bo jest nagonka ,że Pan Krzysztof nie dba o koty, rozmnaża je i jest po prostu zły, że alkoholik......
Okropni są ci wstrętni ludzie, którzy wypisują te koszmarne rzeczy na Jego temat przy każdej akcji pomocy. Sami nic nie zrobili a oczerniają tego człowieka, który potrafi nie jeść 2-3 dni, bo ostanie 10 zł wydał na lek dla kota........
Pan Krzysztof bardzo przeżywał, że wtedy jak On sam był w szpitalu kot zachorował i sąsiadka, która karmiła koty nie umiała mu podać leków.
U Pana Krzysia było tak wielu moich znajomych i nieznajomych i my sami, że każdy z nas zauważyłby, że kotom dzieje się krzywda i nikt nie zostałby na to obojętny.
Piszę Wam o tym, bo niedobrze się nam wszystkim robi, którzy znamy Pana Krzysztofa i byliśmy u Niego.
Kaziu, który robił Mu łazienkę przez 2 tygodnie od rana do nocy widział ile uwagi i miłości On im daje,.
Pan Krzyś zawsze mówi, że te koty , to jego rodzina i że gdyby nie one, to pewnie już by go nie było.........
Pomyślcie, czy gdy Pan Krzysztof byłby tym złym, czy tyle ludzi pomogłoby Mu ? Czy te osoby, które go odwiedziły nie powiedziałby, że z Nim jest coś nie tak ?
Tam codziennie jest Pani z MOPS-u, więc wszystko widzi i jak myślicie ? Patrzy spokojnie, że Pan Krzysztof "pije", a cała Polska dokłada do tego rękę ......?

Pozdrawiam i dziękuję Wam piękni ludzie za pomoc 💖
.
Pan Krzyś,- samotny, chory niepełnosprawny, opiekuje się 22 bezdomnymi kotami. POMÓŻMY MU ! On NIGDY nie prosi o nic dla siebie, jeśli poprosi o cokolwiek, to o karmę dla kotów......
Koty są wykastrowane- Pani Ania z Żar pomaga Panu Krzysiowi załatwiać formalności w Urzędzie.
Jednak karma i jeszcze raz karma - zwłaszcza mokra jest bardzo potrzebna. Pan Krzyś stara się szukać im domów, ale nie jest łatwo.
W każdym bądź razie oddaje im całe serce. Jakiś czas temu przywiózł z lasu psa, który był bardzo wychudzony- jakoś go odkarmił i oddał w dobre ręce !
Dlatego został nazwany Kocim Rycerzem 💖
Co potrzeba ?
- mokra karma w każdej ilości,
- sucha karma w każdej ilości,
- żywność długoterminowa dla Pana Krzysia,
- środki czystości.

Jak wiecie udało mi się uzbierać środki i zrobić łazienkę Panu Krzysiowi, wyremontować pokój i kuchnię, kupić rower trójkołowy, wykładzinę do pokoju, wymienić okno w kuchni, wyremontować motorek - Jego "nogi".

Tutaj linki do poprzednich akcji :
http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/…/koci-rycerz-oan-krz…
http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/…/koci-rycerz-pan-krz…
http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/…/kochani-wiecie-juz-…
http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/…/bazarek-na-zbiorke-…
Wiele , bardzo wiele udało się już zrobić.

Sprawmy, żeby i te Święta były radosne i szczęśliwe.
Kto ze mną łapka w górę , chętnym podam bezpośredni adres do Pana Krzysia.
Dziękuję 💖Konto do wpłat

PKO B.P 60 1020 5402 0000 0702 0351 1201 

Przelewy z zagranicy  BPKOPLPW 60 1020 5402 0000 0702 0351 1201

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza