czwartek, 19 lipca 2018

Bazarek na zbiórkę karmy dla bezdomnych kotów u Kociego Rycerza.

Kochani zapraszam do wpółpracy wszystkich , którzy chcieliby przekazać fanty na zbiórkę karmy dla bezdomnych kotów, którymi opiekuje się niepełnosprawny Pan Krzysztof. Kotów jest około 30.
Mile widziane wszelkiego rodzaju bibeloty, zastawy, serwisy, zabawki, cuda wianki i co kto tam jeszcze ma w dobrym stanie lub nowe.

Bazarek na FB :  https://www.facebook.com/groups/645077722492565/

W międzyczasie pomagamy też wyremontować mieszkanie Pana Krzysia. W marcu powstała dzięki zbiórce pieniężnej ludzi dobrej woli i przekazaniu części materiałów od firmy Cubato - ŁAZIENKA, której Pan Krzysztof w ogóle nie miał :) W maju Pan Krzysztof sam wyremontował sobie pokój. Teraz wstawiliśmy Mu okno w kuchni i  chcemy uzbierać środki na jej remont.

Tutaj linki do poprzednich akcji :

http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2017/09/koci-rycerz-oan-krzysztof-potrzebuje.html
http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2017/11/koci-rycerz-pan-krzysztof.html
http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2018/03/kochani-wiecie-juz-ze-w-zrobieniu-od.html

Jeśli możecie pomóc dostarczając fanty na bazarek, to świetnie. Jeśli ktoś chciałby wysłać bezpośrednio karmę i żwirek bezpośrednio do Pana Krzysztofa- proszę skontaktować się ze mną pod numerem telefonu 530 355 477.
Poszukujemy też motorku dla Pan Krzysztofa. W tej chwili ma SIMSONA, ale jest już mocno zniszczony. Motorek pozwala Panu Krzysiowi - mimo jego niepełnosprawności- pojechać do lasu, na grzyby, czy jagody, czy zimą po węgiel ( podczepia małą przyczepkę ).
Pan Krzysztof choruje na cukrzycę i miażdżycę i ma amputowaną jedną nogę. Jest sam, nie ma rodziny. Mimo niepełnosprawności i niewielkiej renty stara się jak może , żeby wykarmić bezdomne koty, często chore, którym daje schronienie w swoim małym mieszkanku.

Dziękuję Wam za pomoc .Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza