niedziela, 9 października 2016

Siła wdzięczności.
Wdzięczność ma naprawdę ogromną moc. I podobnie jak każde uczucie, wdzięczność jest energią przyciągającą energię, która z nią rezonuje.
Innymi słowy, gdy odczuwasz wdzięczność, przyciągasz do siebie więcej rzeczy, za które możesz odczuwać wdzięczność.
Ponadto wdzięczność to po prostu dobre uczucie. Pomyśl o tym, co czujesz, gdy jesteś naprawdę za coś wdzięczny. To bardzo przyjemne uczucie i do tego takie, które dzięki ćwiczeniom można dłużej utrzymać.
Łatwo nam rozproszyć się w życiu na skutek wszystkich naszych interpretacji i zacząć przyjmować za oczywiste te drobne cuda, które nas otaczają. Proste rzeczy, takie jak bieżąca woda... zdolność do oddychania... fakt, ze jesteś w stanie to przeczytać. Wszystkie te „drobne rzeczy” możesz przeobrazić w potężny magnes przyciągający dostatek do twojego życia, jeśli poświęcisz trochę czasu na to, aby przeżyć prawdziwe uczucie wdzięczności za wszystko, o czym możesz tylko pomyśleć.
W żadnym razie nie chcę przez to powiedzieć, że tylko to powinieneś świadomie robić przez cały dzień, ale im bardziej będziesz nawykowo zauważał, uznawał i emocjonalnie doceniał swoje codzienne „zwykłe” życie, tym bardziej nadzwyczajne może się stać.
Gdy rozpoczniesz podróż swoją ścieżką i zaczniesz silnie przyciągać sytuacje, które powiodą cię tam, dokąd chcesz pójść, różne drobne rzeczy zaczną się pojawiać w twoim życiu. Okazywanie wdzięczności za te rzeczy – nawet te na pozór bez znaczenia – przyśpieszy przyciąganie innych, które pojawiają się później.

Bob Doyle "Rób to co kochasz a znajdziesz w sobie siłę".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz