niedziela, 1 lipca 2018

Jak oczyścić mieszkanie od złych energii?

Podłoga skrzypi, choć nikt po niej nie stąpa. Wokół lustra wyczuwalna jest dziwna energia. Z kolei w pokoju obok, kto nie wejdzie, musi się pokłócić. Oto kilka powodów, dla których warto sprawdzić czy miejsce, w którym mieszkamy bądź pracujemy, jest wolne od złych energii. A co jeśli nie? Jak możemy sami przeprowadzić oczyszczanie domu z tego, co nam szkodzi?
Objawy, które mogą wskazywać, że nasze mieszkanie jest również domem innych energii czy bytów, są rozmaite. Z tych mrożących krew w żyłach jest duszenie podczas snu lub dziwne głosy. Z tych bardziej przyziemnych to ciągłe awarie sprzętu elektrycznego lub usychanie każdej wprowadzonej na teren rośliny. Z tych najbardziej doskwierających to nieprzyjemne relacje między domownikami. Istotne, że coś nam w danym miejscu nie pasuje i chcemy to naprawić.
By oczyścić dom lub inne pomieszczenie, w którym spędzamy czas, warto zrobić to też w materii. Tak. Bez sprzątania się nie obejdzie. Ale to sprzątanie wykonujemy z konkretną intencją oczyszczenia domu ze złych i niskich energii. Nasz wysiłek w to włożony to energia, którą ukierunkowujemy na dany cel. To także mapowanie rzeczywistości. Wyobraźmy sobie, że ten dom i ten bałagan to nasz świat i nasze życie. Jeśli go posprzątamy najlepiej jak możemy, nasze życie i nasz świat również odzyskają czystość i porządek. Taka umowa mocno podziała na naszą podświadomość i wszystko samo się ułoży.
BHP
Po odstawieniu mopa i płynów do mycia (lub sody oczyszczonej, jeśli ktoś nie stosuje w domu chemii) wietrzymy dom a potem szczelnie zamykamy okna i drzwi. Myjemy ręce i bierzemy w dłonie białą szałwię. Białą a nie lekarską. Okadzanie biała szałwią siebie lub otoczenia to podstawowa praktyka magiczna. Poza tym, że to zioło ma działanie antyseptyczne, wymiata także niskie wibracje i złe energie. Dlatego też stosuje się ją przed i podczas rytuałów robiąc z jej dymu szamański krąg ochronny.
Oczyszczanie domu
Pieczęć 7 Archaniołów źródło: www.czarymary.pl
Ale uwaga! Zanim zabierzemy się za oczyszczanie domu warto zadbać o własne BHP. Jeśli się nie ochronimy sami, to co chcemy wyrzucić z mieszkania, może się do nas przykleić. Dlatego sami okadzamy się białą szałwią zgodnie z ruchem wskazówek zegara z intencją, by żadne niskie energie nie miały do nas dostępu. Możemy takie słowa (okadzam się, by żadne niskie energie nie miały do mnie dostępu) powiedzieć na głos. Dobrze mieć też na sobie biżuterię z ochronnymi symbolami. Pentakl lub Pieczęć 7 Archaniołów wystarczy. Dobrze sprawdzają się też kamienie, minerały jak onyks czy czarny turmalin. Przystępujemy do oczyszczania z pewnością. Strach nie jest wskazany, bo niskie energie się nim karmią. Jeśli się boimy, nadajemy im automatycznie rangę wyższą od siebie. A to niedozwolone. Lepiej wtedy tego nie robić. Dobrze, by przy oczyszczaniu towarzyszyły nam Anioły, zwłaszcza Archanioł Michael oraz Archanioł Zadkiel. Przeprowadzą nas one bezpiecznie przez cały proces.
Szałwia na dwa sposoby
W przypadku oczyszczania wnętrza są dwa sposoby użycia białej szałwi. Są zwolennicy i jednej i drugiej lub osoby, które korzystają z dwóch według własnej inwencji. Pierwszy sposób to okadzanie domu od drzwi w przeciwną stronę niż ruch wskazówek zegara. Ta metoda „wybija” z domu wszelkie energie: i dobre i złe. Po skończeniu wietrzymy wnętrze. Takie czynienie tworzy w domu próżnię energetyczną i nieodzowne jest napełnienie jej szybko tym, czym chcemy. W przeciwnym wypadku nieproszeni goście usiądą na kanapie szybciej niż my. Po takim oczyszczeniu wskazane jest zaproszenie do wnętrza Aniołów na przykład poprzez muzykę anielską czy wysoko wibracyjne medytacje, binaurale itp. Można je też zaprosić wyjmując karty anielskie, paląc białe świece czy inwokując modlitwę Aniele Boży Stróżu mój. Można też zaprosić energie Prosperity. Ale rytuał z tym związany zdradzimy w innym artykule.oczyszczanie domu
Biała szałwia - oczyszczanie domu
źródło: www.michaelvipperman.wordpress.com
Druga metoda oczyszczania białą szałwią to okadzanie od drzwi domu zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Wtedy biała szałwia przywraca energiom pierwotny porządek zgodny z Matką Naturą. Energie układają się według Pierwotnej Matrycy. W takim otoczeniu żadne nisko wibracyjne byty nie mogą istnieć. Po takim oczyszczaniu również wietrzymy przestrzeń. Możemy, ale nie musimy zapraszać konkretnej energii.
Jeśli okadziliśmy dom białą szałwią można teraz zapalić palo santo – święte drzewo o solarnej i męskiej energii, które nada przestrzeni złotej energii, energii sprawczości i mocy Słońca. Aby działanie szałwi trwało długo, można ochronić dom sypiąc w każdy róg sól. W taki sam sposób chroni się próg domu sypiąc na niego sól.
Metoda incognito
Dobrym sposobem na uspokojenie energii i oczyszczanie domu jest zapalenie świec z wosku pszczelego, które przywracają harmonię i spokój. Ta metoda jest dobra, kiedy nie mamy czasu na chodzenie po domu z białą szałwią lub jesteśmy w miejscu gdzie takie działanie spowoduje, że współpracownicy bądź szef zastanowią się poważnie kogo mają w zespole. W takich sytuacjach piękna woskowa świeca przywróci harmonię, a my, a raczej nasze moce, nie zostaną zdemaskowane.
Przestrzeń można też czyścić dźwiękiem: kamertonów, mis czy gongów. Jeśli nie mamy możliwości, by zaprosić mistrza dźwięku, który gra na tych instrumentach, można zastąpić to nagraniami z internetu. Polecamy te, które wyselekcjonowaliśmy na naszej stronie. Są sprawdzone i polecane przez Akademię Ducha.
Telefon do speca
W niektórych miejscach, zwłaszcza tam, gdzie historia zapisała się krwawo, może istnieć ryzyko obecności nieodprowadzonych Dusz. Jeśli nie mamy umiejętności odprowadzania ich do Źródła, lepiej nie brać się za oczyszczanie domu na własną rękę. Podobnie jeśli energie są dość ciężkie i doprowadzają wręcz do paranormalnych zjawisk. Wtedy warto zaprosić do siebie specjalistów od takiego oczyszczania domu. Mamy takich w Akademii Ducha. Można się z nimi skontaktować przez maila: manager@akademiaducha.pl. Łatwiejsze „sprzątanie” też wykonają.
Oczyszczanie domu
źródło: www.archiwum-tajemnic.pl
Osobnym zjawiskiem, o którym warto tu napisać, jest czyszczenie luster. Dotyczy to jedynie tych starych, odziedziczonych po babciach czy kupionych na pchlim targu. One mają swoje życie, mogą być portalami do innych wymiarów, mogą też trzymać tajemnice rodzin domów, w których przebywały. Jeśli mamy poszerzoną percepcję czasem możemy to w lustrze zobaczyć.
Jak zatem oczyścić takie lustro? Ponieważ lustro odpowiada energetycznie Księżycowi i wodzie, warto do jego oczyszczenia użyć właśnie wody, najlepiej z solą. Myjemy lustro kolistymi ruchami zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Zaczynamy od zewnątrz i robimy spiralę do wewnątrz lustra. Możemy je w taki sam sposób okadzić szałwią i zamknąć potencjalny portal wykonując dymem szałwi znak iksa. Niektórzy rysują w rogu lustra ochronną runę. Ale to sposób dla tych, którzy z runami mają po drodze. Uniwersalny jest Pentakl. Trzeba uważać jednak na znaki, które w lustrze mogą się odwrotnie odbić. Takich nie przyklejamy, bo symbol nabiera przeciwnego znaczenia.
I coś o kotach…
A teraz dobra wiadomość dla miłośników kotów. To zwierzę od zawsze kojarzy się z magią, co przysporzyło mu więcej problemów niż korzyści. W przypadku oczyszczania mieszkań koty robią to … za nas. I nie mam tu na myśli rozrzucania żwirku. Niestety nie działa on ani magicznie ani oczyszczająco. Chodzi o kocią umiejętność wyprowadzania niskich bytów i energii na zewnątrz domu. Kot bierze to dosłownie na siebie, kiedy nie zdajemy sobie z tego sprawy. Koty warto wypuszczać na ziemię: do ogrodu lub do lasu, by mogły „wybiegać” tą złą energię i zrzucić, wdeptać w ziemię, by się samemu z niej oczyścić. Jeśli kot nie ma takich możliwości, jest ryzyko choroby. Jeśli mieszkamy w kawalerce bez balkonu i nasz kot raczej prycha na świeże powietrze, dajmy mu do kuwety nieco zwykłej ziemi. Musi on mieć możliwość oczyszczenia się, a ziemia nadaje się do tego doskonale.
Sposobów oczyszczania przestrzeni jest wiele. Zależy z jakiej tradycji magicznej się czerpie lub z jakimi siłami bądź żywiołami się pracuje. Zależy to również od miejsca oczyszczania, bo konkretne miejsca wymagają czasem konkretnych działań.

Dora Rosłońska

http://akademiaducha.pl/jak-oczyscic-mieszkanie-od-zlych-energii/Brak komentarzy:

Prześlij komentarz