wtorek, 20 czerwca 2017

21 czerwca - dzień letniego „stania słońca” - dzień mocy!


letnie przesilenie
To dzień, kiedy wszystkie energie natury się aktywizują, aby pomóc i wesprzeć odnowę energetyki człowieka. Lepszego czasu dla zharmonizowania się z siłami tego świata - nie ma!
Czas od 20 do 23 czerwca jest najsilniejszy w planie energetycznym. To czas magii i czarów, czas transformacji rzeczywistości, czas, kiedy każdy może wpłynąć na swoje życie na tyle, na ile jest gotowy: wewnętrznie, duchowo.
W tym czasie starajcie się unikać negatywnych myśli (o sobie i innych), a kiedy poczujecie, że psuje się wam humor - po prostu umyjcie twarz. Jeśli to za mało - umyjcie też stopy, aby usunąć niską i ciężką energetykę z poziomu ciała.

W tym czasie nadzwyczaj wyraźnie wpływacie swoimi myślami na swój los. To czas MOCY, szczególnych energetycznych wibracji. Dlatego wysyłajcie tylko dobro i radosne myśli. Co posiejesz - to zbierzesz, tyle, że zbierać będziemy całe najbliższe 6 miesięcy.

Noc z 20 na 21 czerwca jest najsilniejszym czasem przebudzenia i aktywizacji procesu współtworzenia z siłami natury i właśnie wtedy najlepiej jest skakać przez ognisko - 3 albo 9 razy, albo jeśli to możliwe, chodzić po węglach. To najlepszy czas dla oczyszczenia energetyki, spalania mentalnych śmieci.
Po oczyszczeniu ogniem, dobrze jest oczyścić się wodą, także 3 lub 9 razy. Liczba związana jest z prawem cykliczności i jednością trzech światów (Jawi, Prawi i Nawi) i dzięki temu harmonizujemy się z prawami natury i przygotowujemy do nowej drogi, nowego poziomu rozwoju duchowego, nowego życia.
Szczególnie dobre jest to dla tych, komu potrzebne jest by zacząć nowe życie, działalność, pracę. Wieczorem 20 czerwca dobrze jest pobyć w naturze, zapleść wianek, postać przy dużych i dojrzałych drzewach i bardzo dobrze jest zapleść wianek. Można go zapleść nawet z brzozowych gałązek i puścić na wodę z wdzięcznością za wszystko to, co jest dobre w życiu. Energia wdzięczności jest uzdrawiająca, a im szczerzej dziękujemy, tym lepiej dla naszej energetyki.
Jeśli nie ma możliwości zaplecenia wianka - można po prostu puścić kwiaty na wodę. Ten prosty rytuał jest znakiem szacunku do sił natury, wszechświata.
Dobrze jest pić herbatę ziołową, zapalić w domu świecę, zbierać zioła - zebrane tego dnia mają wielką siłę.
Dobrze jest chodzić lub biegać boso po trawie - rano i wieczorem w ciągu całego tego czasu 20-23 czerwca. 21, 22 czerwca - wstawać wcześnie, o świcie, i przyjmując słoneczne promienie myśleć o tym, czego chcemy by zaszło w naszym życiu w najbliższym czasie. Prosić Słońce o wsparcie swoimi słowami, od serca, szczerze.
W czasie od 21-23 czerwca dobrze wspomnieć przodków, którzy już odeszli szczególnie tych drogich nam. Jeśli jest nam to potrzebne możemy poprosić o wsparcie przodków. To jedyny czas, kiedy można się do nich zwrócić bez szczególnych rytuałów.
Jeśli ważne jest dla was zdrowie - to jedząc koncentrujcie się na tym, że odżywia ono wasze ciało i uzdrawia je. Pijcie dużo wody.
Jeśli ważna jest miłość - podarujcie przedstawicielowi płci przeciwnej coś niewielkiego, ale ładnego. Kobiety mogą upleść wianek i puścić go na wodę z prośbą do Wyższej Siły podarować miłość i szczęście osobiste.
Jeśli prosicie o dostatek częstujcie czymś słodkim kogo się tylko da: dzieci, ubogich, znajomych i przyjaciół.
To, co najlepszego mogą zrobić mężczyźni dla siebie w tym czasie - to UWAGA :) - rozpieszczać kobiety!
A dla wszystkich najważniejsze jest to, by w tym czasie myśleć o tym, co chcemy widzieć i jak się czuć w swoim życiu przez najbliższe pół roku :)
Wspaniałego świętowania sobie i Wam życzy
Anka Słowianka
Na podstawie materiałów przysłanych mi przez Tanię, jak dopytam skąd, to dam znać

http://instytutarete.pl/aktualnosci/714-21-czerwca-dzien-letniego-stania-slonca-dzien-mocy.htmlBrak komentarzy:

Prześlij komentarz