sobota, 2 stycznia 2016

Terapia Wewnętrznego Dziecka, którą przeprowadzam.

Wewnętrzne Dziecko żyje w każdym z nas. Mieszka we mnie i mieszka w Tobie.
Każdy z nas nosi je w sobie lecz najczęściej mgliście zdajemy sobie z tego sprawę.
Wewnętrzne Dziecko to pierwotna, czująca część nas samych mająca dostęp do Duszy,
podświadomości, uczuć, emocji i twórczych pokładów w nas samych, Żyje ono w każdym z nas, jednak wiele osób nie ma z nim kontaktu. 

Dorosłe życie stawia przed nami wiele wyzwań; wymaga od nas, byśmy byli silni, byśmy się wzięli w garść, dostosowali do okoliczności, nie rozczulali nad sobą i zachowywali "jak dorośli ludzie".

Każdego dnia w codziennym życiu przeżywamy całą gamę uczuć, emocji, subtelnych odczuć; otrzymujemy setki sygnałów od ciała, które mówi nam, czy czujemy się w danej sytuacji komfortowo, czy nie. Najczęściej jednak nie mamy czasu poświęcać im uwagi. Życie narzuca nam swoje szaleńcze tempo a my staramy się za nim nadążyć, tłumiąc w sobie to, co czujemy, nie dając pozwolenia na wyrażenie kłębiących się w nas emocji z lęku przed odrzuceniem. W pokładach pamięci naszego Wewnętrznego Dziecka znajdują się wszystkie traumy i bolesne doświadczenia, które kiedykolwiek stały się naszym udziałem. "Kiedykolwiek", oznacza, że nie tylko w tym wcieleniu. Wspomniane traumy i bolesne wydarzenia są wpisane w naszą podświadomość i najczęściej wyparte. Nie mamy do nich świadomego dostępu. Są jak zranione, zalęknione zwierzątka w norce. Wywierają na nas wpływ z ukrycia a my nie mamy często pojęcia, dlaczego tak gwałtownie reagujemy w niektórych sytuacjach; dlaczego niektórych ludzi instynktownie nie lubimy; skąd się biorą nasze fobie, dlaczego chorujemy, itd.


Przeprowadzona w stanie alfa sesja pomaga łagodnie dostroić się do Twojego wewnętrznego świata i uzdrowić wszystkie poranione aspekty, wypłakać, wyrzucić poprzez krzyk i utulić to wszystko, czego kiedyś nie mogłeś wyrazić. W sesji uzyskujemy dostęp do zakodowanych w podświadomości programów, które sterują Twoim życiem. Odkrywamy je i uzdrawiamy tak, aby otworzyć Ci drzwi do radosnego i spełnionego życia. Niejednokrotnie docieramy do wspomnień z poprzednich wcieleń; wspomnień, które wyłaniają się na powierzchnię naszej świadomości spontanicznie. Sesje pomagają zintegrować te przeżycia i oczyścić je. Pomagają Ci połączyć się z Twoją Jaźnią, wewnętrzną mądrością i spokojem; najwyższą, najświętszą częścią siebie, do której w zwykłym stań, świadomości nie masz dostępu. Wszystkie odpowiedzi są w tobie. znajdź klucz do swojego wnętrza. 

Zapraszam Cię serdecznie :)
Emilia Wróblewska- Ćwiek 
http://www.twojewewnetrznedziecko.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz