piątek, 2 października 2015

Talizman z naszyjnikiem cedrowym.Naszyjnik z talizmanem – Talizman z drzewa cedrowego połączony z naszyjnikiem z orzechów cedrowych.
Drzewo cedrowe, wydziela charakterystyczną, przyjemną woń. Noszenie go przy ciele ma wpływ na zapach i kolor talizmanu - u każdego zmienia się na swój sposób, w zależności od charakteru i zdrowia człowieka.

Cytat z pierwszego tomu "Anastazji":

„[...] ten cedr ma nadzwyczajne właściwości i jego kawałek należy nosić na piersiach. Trzeba założyć go, stojąc boso na trawie, i następnie przycisnąć lewą dłonią do obnażonej piersi. Po minucie poczuje się przyjemne, idące od cedru ciepło, potem ciało przeniknie lekki dreszcz. Od czasu do czasu, kiedy będzie się pojawiało pragnienie, trzeba gładzić opuszkami palców tę stronę kawałka cedru, która nie przylega do ciała, przytrzymując kciukami drugą stronę. Już po trzech miesiącach osoba posiadająca kawałek dzwoniącego cedru zauważy znaczne polepszenie samopoczucia i wyleczy się z wielu chorób.”

Uwaga: Sprzedawane przez nas talizmany nie pochodzą z Dzwoniącego Cedru (który nie został koniec końców ścięty), tylko ze zwykłych cedrów. Mimo to, co zostało sprawdzone i spraktykowane przez wiele osób, takie talizmany również mają swoje dobroczynne właściwości i oddziaływują na człowieka.

Producent: "OOO Megre, Nowosybirsk, Rosja"

http://produktycedrowe.anastazja.org/produkt12.php

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz