poniedziałek, 16 marca 2020

Kobieta Mocy To Ty - kurs, który może odmienić Twoje życie.


Jeśli swój czas i energię wydajesz na wszystko oprócz siebie a kolejny dzień przynosi Ci niepokój i napięcie. Jeśli boisz się że szczęście nie jest Ci pisane lub czujesz że twój związek to kolejna ślepa uliczka. Jeśli cienie przeszłości sprawiają że przestałaś uśmiechać się sama do siebie...
Może właśnie nastał czas by się ich pozbyć?
Czy Twoja przeszłość ma znaczenie? Owszem, psychologowie, magowie i inni specjaliści, a nawet koleżanki trąbią o tym na każdym kroku i Ty sama czujesz że tak właśnie jest.
I co z tego? - Myślisz sobie. Co mam zrobić z tą wiedzą? Przecież nie potrafię zmienić przeszłości! To mi wygląda na sytuację bez wyjścia.

Tak, to prawda. Nie da się wymazać przeszłych wydarzeń. Aczkolwiek, nie masz obowiązku niesienia tego ciężaru dalej.

Ten kurs uwolni Cię od balastu. Niespodziewanie możesz się poczuć lekka jak piórko i zobaczyć rozwiązania i uwolnienia skuteczne i genialne w swojej prostocie.
Nauczysz się dekonstruować swoje emocje i rozbrajać strachy. Krok po kroku, pod moim kierownictwem, przejdziesz swoją własną drogę od zagubionego Głupca do całkowitej boskiej równowagi Świata. Poznasz siebie w pełnej krasie własnej Mocy.

A teraz, odpowiedz sobie na jedno pytanie:
Co widzisz gdy patrzysz na siebie w lustrze?

Jeśli nie widzisz tam kobiety, która lśni spokojem, szczęściem i równowagą - zapraszam na mój autorsku kurs "Kobieta Mocy To Ty".

Jak dołączyć? Zapraszam na http://kobieta-mocy.tilda.ws

Dla pierwszych 10 osób - oferta specjalna.
Kurs "Kobieta Mocy To Ty" (moduł 1) w specjalnej cenie 555.55zł zamiast ceny regularnej 777.77 zł oraz gwarancja niezmiennej ceny tj. 555.55 zł za każdy z następnych modułów Kursu.

Podczas naszej wspólnej podróży w ramach 1 modułu Kursu czeka na Ciebie:

Tydzień 1:
Praca nad strachami oraz najbardziej rozpowszechnionymi negatywnymi emocjami

Tydzień 2:
Energia rodu - praca nad uwolnieniem się od negatywnych programów rodzinnych. Wychodzimy z niekorzystnych odziedziczonych scenariuszy życia.

Tydzień 3:
Uświadomienie własnej mocy i zrozumienie właściwego kierunku rozwoju.

15 prowadzonych praktyk, 2 transmisje na żywo, prace domowe, zamknięty czat dla uczestniczek, dostęp do materiałów do 60 dni. Oraz moje wsparcie i możliwość komunikowania się ze mną w trakcie kursu

Jeśli czujesz, że masz dużo wewnętrznego zapału, ale potrzebujesz wskazówek do stania się "Najbardziej Szczęśliwą Wersją Samej Siebie" - witaj i zapraszam!

Ściskam mocno,
Julia Luna Kot
http://julialunakot.com
http://kobieta-mocy.tilda.ws

http://kobieta-mocy.tilda.ws/?fbclid=IwAR3Sp3dwVe6gTdST1UeGRzQq45PKXI-sbX5KfFRAsiJ3B9SRp6SkBn5Rc4M

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz