wtorek, 3 marca 2020

Moc Włosów jako Anten Odbierających Energię Wszechświata.

Moc Włosów jako Anten Odbierających Energię Wszechświata.

Włosy są jak anteny, które działają jak przewody, zbierają i kierują Energię Kosmiczną, Słoneczną lub Pranę/ Energię Światla zasilając nasze fizyczne i duchowe ciało, stymulując wyższy poziom świadomości i kreatywności.

Energie te wychodzą i wchodzą do ciała przez czubek głowy i włosy, wspomagając nas w medytacji, wizualizacji, uzdrowieniu, wraz z nią aktywowane są nasze zapisy komórkowe naszego DNA. Nasze włosy działają jak duchowa antena, która może przesylać i odbierać energię.

Włosy są przedłużeniem układu nerwowego, mogą być prawidłowo postrzegane jako nerwy zewnętrzne, rodzaj wysoko rozwiniętych "czujników" lub "anten", które przekazują ogromne ilości ważnych informacji do pnia mózgu, układu limbicznego.

Włosy dla każdego będą różnej długości.
W naszym Istnieniu zawarta jest ścieżka, która jest nam potrzebna do wzniesienia, zakodowana dla naszego najwyższego dobra.
Kazdy z nas jest niepowtarzalny i czy włosy są bardzo długie, czy krótkie, czy kręcone, spełniają one swoje zadanie w taki sam sposób. Najważniejsze jest to, niezależnie od ich długości, aby pozwolić im rosnąć do ich naturalnej długości.

W rzeczywistości włosy na całym ciele mają moc uzdrawiającą.

Rosyjscy naukowcy, Semyon i Valentina Kirlian, którzy stworzyli fotografię Kirliana, uchwycili wyładowanie koronowe z pola energetycznego ludzi podczas swoich badań. Wszystkie przedmioty, ludzie, drzewa i zwierzęta mają wokół siebie pole energii.

W ciągu dnia włosy pochłaniają energię słoneczną, siłę życiową Chi, a w nocy absorbują energię księżycową.
Zawijanie, plecenie włosów do góry w ciągu dnia, a nocą pozwalanie im być opuszczonymi na dół, pomaga wyrównać nasze pole elektromagnetyczne.

Zalecane jest czesanie włosów w kok, a nie pozostawianie ich rozpuszczonych lub w kucyku. Kok pomaga utrzymać czubki włosów w zamknięciu i są mniej podatne na subtelny atak. Kok również przyciąga boską energię.

Plecenie włosów w warkocze jest lepsze niż pozostawienie otwartych włosów.

Rozpuszczamy włosy w naturze, zbierając energie, w miejscach gdzie jest dużo ludzi, chronimy końcówki włosów.

Po powrocie do domu lub kiedy przebywamy z najbliższymi, kobiety i mężczyźni, rozpuszczają włosy obdarowując najbliższych zebraną Energią.

Dzieci z długimi włosami, nie obcinanymi od urodzenia, mają zakodowane informacje, z którymi pojawiły się na Ziemi, a także wiedzę, którą zdobywają. Najlepiej nie obcinać włosów. Podcinanie, tak jak i u dorosłych, pomocne jest po trudnych przejściach.

Korzystne jest także mycie włosów, gdy nie ma możliwości, czesanie, po przebywaniu w niskich wibracjach, kiedy jesteśmy zmęczeni, aby pomóc w przetwarzaniu emocji.
Włosy mogą gromadzić ujemną energię. Mycie skóry głowy, a także całego ciała, które jest przecież owłosione, po stresującym dniu może pomóc uwolnić i oczyścić tę energię.

Zalecane jest także używanie drewnianego grzebienia lub szczotki do czesania włosów, ponieważ pobudzają krążenie i skórę głowy, a drewno nie wytwarza elektryczności statycznej, która powoduje utratę energii włosa.

Utrzymuj zdrowe włosy, jedząc dietę bogatą w owoce, warzywa i zdrowe tłuszcze. Aby odżywić włosy i chronić je przed rozdwojonymi lub suchymi końcami, zastosuj naturalną obróbkę oleju kokosowego lub migdałowego przez noc.

Kiedy włosy na twojej głowie osiągną pełną, dojrzałą długość, indywidualną tylko dla ciebie, zgodną z twoimi potrzebami, powstają witaminy, które wchodzą do płynu limfatycznego, a ostatecznie do płynu rdzeniowego przez dwa kanały na górze mózgu. Ta zmiana jonowa zwiększa wytwarzanie energii w nas.

Jeśli znajdziesz srebrne pasma we włosach, pamiętaj, że srebrny lub biały kolor zwiększa witaminy i przepływ energii.

Długie, nie obcinane włosy, działają jako przedłużenie układu nerwowego. W nich przechowywana jest pamięć, wiedza i mądrość, które osiągamy na naszej drodze, poprzez nie wyczuwamy emocje i nie tylko.

Osoby, które nie mają włosów, utrzymując łysą głowę, lub którym włosy nie rosną bujnie na głowie często posiadają bujne owłosienie na plecach, energie wchodzą poprzez Kundalini, a także na innych partiach ciała, poprzez które pobierają energie. Mężczyźni poprzez długi zarost, brodę także pobierają energię.

Nawet kiedy brak włosów, cebulki włosowe na głowie, zawsze tam są, i zawsze pobierają energię w znacznym stopniu. Kiedy tracimy włosy, oznacza to brak witamin, stres lub trudne przejścia. Często włosy wypadają na wiosnę i jesień, wiele zmian zachodzi w organizmie wtedy. Odrastanie włosów, przybywanie nowych świadczy o tym, ze organizm się zregenerował.

Wiele lat temu obcięcie włosów było niespotykane, ponieważ uważano je za ważne rozszerzenie tożsamości i dziedzictwa. Całkowite obcinanie włosów wiąże się z zabieraniem energii i mocy.
Nie mylić tego z podcięciem włosów.

Do dziś istnieje wiele kultur, które wierzą, że obcinanie włosów, zabiera ich energię i duchowe zdolności.

Na przykład rdzenni Amerykanie (Native Indian) wierzą, że dzięki swoim włosom mogą łączyć się z naturą i siłą życiową wokół nich. Udowodniono również, że rdzenni Amerykanie z dłuższymi włosami byli w stanie zwiadować ziemię za pomocą swojej intuicji lepiej niż ci, którzy mieli włosy obcięte.

Kultura Sikhów wierzy również, że obcinanie włosów może hamować rozwój duchowy i prowadzić do złego stanu zdrowia. Zamiast tego wiążą włosy w tak zwanym węźle rishi na czubku głowy. Uważa się, że pomaga to kontrolować i regulować przepływ energii przez ciało i może pomóc w osiągnięciu wyższych poziomów świadomości.

Zwijanie włosów na czubku głowy- Węzeł Rishi (Mądry), pobudza komórki mózgowe, i utrzymuje energię w nas. Kiedy rozczesujemy włosy energetyzujemy nasze pole magnetyczne (aurę) i stymulujemy szyszynkę.

Ta aktywacja szyszynki powoduje wydzielanie hormonu, który jest kluczowy dla rozwoju wyższego funkcjonowania intelektualnego, jak również wyższej percepcji duchowej.

Kiedy zamierzamy się zmienić, a czasami, gdy się smucimy, ścinamy włosy. Odcinamy zmysły od świata, aby dać nam czas na uleczenie naszych serc. Odcinamy nasze wspomnienia.

Jeśli potrzebujesz obciąć włosy, zrób to, gdy przybywa księżyca, czas przed Pełnią Księżyca. Pomoże to w szybszym odrastaniu włosów. Należy również unikać przycinania włosów po zachodzie słońca.

Kiedy ścinamy włosy, zmieniamy się. Wewnętrznie i zewnętrznie.
Wysyłamy wibracje, że stajemy się gotowi na to, aby przyszło nowe.

Zródło: Solar Jaguar
__________

©Solar Jaguar

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz