czwartek, 6 września 2018

Milczenie owiec.


Czy spędzasz czas tylko z tymi, którzy kochają Cię bezwarunkowo (zaczynając od siebie, od pełnej akceptacji swojej wielowymiarowej istoty z całym blaskiem i cieniem)?
W tej skórze masz tylko jedno życie, które ma kiedyś kres (tak, WSZYSCY umrzemy!)- toteż nie marnuj go na tych, którzy "kochają" tylko wtedy, kiedy ich warunki są spełnione.
Masz prawo stawiać granice, masz prawo być sobą, Twoje szczęście się liczy.
TY się liczysz!
Masz prawo być szczęśliwa, spełniona i zaspokojona, masz prawo zadbać najpierw o siebie, aby być prawdziwą latarnią świadomości najpierw dla siebie, a potem dla innych. Nie przez to co mówisz, ale przez to co ROBISZ.
To Ty decydujesz.
ZAWSZE.
To niewiarygodne, ile kobiet w tym kraju żyje w toksycznie zależnych relacjach, opartych o stary paradygmat, nie wiedząc od czego zacząć, aby wyzwolić się z kajdan poprawności społecznej, religijnej i politycznej, doświadczając nie tylko fizycznej, ale przede wszystkim emocjonalnej, mentalnej, a nawet duchowej przemocy, nie tylko od swoich partnerów, ale od własnych dzieci, rodziców, pracodawców, wspólników, innych kobiet, zgadzając się na mniej niż....
Nadszedł czas zmian.
Nigdy nie byłyśmy tak wolne i tak niezależne jak teraz.
Mamy prawo własności, możemy się kształcić, prowadzić swój biznes i być całkowicie niezależne, spełnione.
Nie musimy się z niczego tłumaczyć nikomu.
Już nic nie można nam kazać.
Ty też masz skrzydła kobieto, masz słowa w gardle, które możesz w końcu wypowiedzieć.
Nie umieraj w sobie, jesteś WSZYSTKIM!
To ty nosisz w sobie portal do nieskończoności, do kreacji, do życia i do śmierci. To od Ciebie zależy komu go udostępniasz i na jakich warunkach.
CZYTAJ :
http://www.dostrojonadusza.pl/2016/09/11/milczenie-owiec/Brak komentarzy:

Prześlij komentarz