niedziela, 6 maja 2018

Dwupunkt – prosta metoda kreacji wymarzonej rzeczywistości.

dwupunkt

To, co za chwilę przeczytasz, może wydać ci się bajką. Dwupunkt jest metodą, którą ci opiszę, i która jest tak prosta i jednocześnie skuteczna, że wydaje się to niemożliwe. To połączenie kwintesencji współczesnej fizyki kwantowej oraz dorobku tradycji bliskiego Wschodu (i nie tylko).
Trochę historii
Przenieśmy się najpierw do lat 90. Chiropraktyk doktor Richard Barlett zauważa ciekawą zależność. Podczas dotyku i wypowiadania odpowiedniej intencji, potrafi uzdrowić swoich pacjentów. Odkrył to po raz pierwszy podczas wyleczenia swojego syna, któremu nikt inny nie potrafił pomóc. Dalsze badania doprowadzają go do napisania książki pod tytułem “Matryca energetyczna. Innowacyjne uzdrowienie”. Teoria wywodzi się z założenia, że wszystko jest energią. Człowiek jest połączony ze wszystkim, co go otacza. Nasze myśli, emocje, a nawet przekonania mają wibracje energetyczne. I to one kreują naszą rzeczywistość wokół! Wszechświat reaguje na nie i odzwierciedla w naszej rzeczywistości. Od razu przypomina mi się też eksperyment naukowca Masaru Emoto. Wykazał on, że woda magazynuje emocje i stany świadomości. Poddał ją działaniu słów pisanych i mówionych, negatywnych i pozytywnych. Zamarznięta woda pod wpływem dobrych słów układała się w piękne struktury. A ta spod wpływu negatywnych słów, przybierała chaotyczne formy. Pomyśl jaką moc mają słowa na ludzi – składamy się aż z 60 – 70% z wody!
Więcej o wpływie myśli i słów na wodę, przeczytasz w artykule: Zasady duchowego odżywiania
W podobnym czasie, co doktor Barlett, swoje badania prowadził doktor Frank Kinslow. Jest to autor metody synchronizacji kwantowej. To połączenie fizyki kwantowej oraz reguł wschodniej medytacji. Kinslow przez wiele lat podróżował po świecie i uczył się różnych form medytacji. Wszystko po to, aby odnaleźć wewnętrzny spokój i harmonię. W końcu zmęczony, poddał się. Odpuścił. I wtedy zrozumiał – wkładając tak duży wysiłek w poszukiwania spokoju, blokował go! Nie miał czasu zachwyć się pięknem życia i być obecnym tu i teraz. Bo całą energię skupił na brakach i wysiłku.
dwupunkt
Źródło: pixabay.com
Czym jest synchronizacja kwantowa? To taka bezwysiłkowa medytacja, w której skupiasz się… na nic nie robieniu! Po prostu doświadczasz swojej czystej obecności, pustki. Celebrujesz fakt, że jesteś żywą istotą. A spokój i radość są już w tobie! W ten sposób docierasz do czystej świadomości – tak zwanej próżni kwantowej. To właśnie tu, według fizyków kwantowych, jest najwięcej energii, harmonii i moc naszej kreacji. To właśnie z tego miejsca doświadczysz uzdrowienia czy poprawy jakości swojego życia. To tu znajdziesz nowe rozwiązania.
Dwupunkt – jak to działa?
To metoda uzdrawiania zarówno na poziomie duchowym, jak i fizycznym i psychicznym. Może dotyczyć każdej sfery życia – przykładowo związków, zdrowia, kariery zawodowej, finansów. Celem tej metody jest transformacja naszej świadomości, ponieważ każdy z nas znajduje się w Matrycy energetycznej. Zawiera ona informacje o nas, naszym życiu i przekonaniach. To narzędzie, które pozwala dotrzeć do najlepszych dla nas rozwiązań oraz zmienić nasze wzorce i odzwierciedlić je w rzeczywistości. Jest odpowiednia dla każdego – nawet dla roślin i zwierząt. W Matrycy nie istnieje pojęcie czasu i przestrzeni – stąd nie ma tu ograniczeń. Można wykonywać go na odległość – zawsze jednak za zgodą danej osoby. Istotnymi elementami metody są pozytywne nastawienie i nieprzywiązywanie się do rezultatów. Wypowiadasz odpowiednią intencję i odpuszczasz. Wierzysz, że najlepsze rozwiązanie przyjdzie do ciebie, bez przywiązywania się do rezultatów. Inaczej tworzysz ograniczenia dla działania pola. A przecież tego nie chcesz!
Może cię również zainteresować artykuł: Pytania kwantowe, które zmieniają rzeczywistość 
dwupunkt
Źródło: pixabay.com
Jak wykonać dwupunkt krok po kroku
  • Znajdź spokojną i bezpieczną przestrzeń w której nikt nie będzie ci przeszkadzał. Zrelaksuj się. Odpuść natręctwo myśli. Po prostu zanurz się w tu i teraz.
  • Weź głęboki wdech i wydech. Uświadom sobie jednocześnie, że wszystko jest energią. Poczuj energię w sobie. Uświadom sobie, że jesteś połączony ze wszystkim.
  • Przy kolejnym wdechu i wydechu wejdź w pole swojego serca. To właśnie ono jest największym generatorem informacyjnym w ciele człowieka. Już poprzez samo myślenie o nim, wchodzisz w jego przestrzeń. Oczywiście będąc wcześniej w stanie relaksacji.
  • Teraz zdefiniuj intencję. W jaki sposób? Najpierw znajdź zagadnienie, z którym chcesz pracować. To będzie twój pierwszy punkt. Lewą ręką znajdź punkt w swoim ciele lub ciele osoby, z którą pracujesz.
  • Prawą dłoń możesz wyciągnąć w górę lub przed siebie. Zanurzasz ją w Polu i pozwól mu na znalezienie rozwiązań. Poczuj to. Możesz wypowiedzieć konkretną intencję, jak transformacja blokad, czy cieszenie się doskonałym zdrowiem. Zawsze rób jeden dwupunkt dla jednej intencji – i niech będzie sformułowana w pozytywny sposób. Intencją może być również ogólna prośba o najlepsze rozwiązanie dla tej konkretnej sytuacji.
  • Będąc nadal w przestrzeni serca, poczuj obie dłonie jednocześnie. Rozprosz swój wzrok pomiędzy dwoma punktami (dłońmi) i poczuj jak załamuje się fala. Może, choć nie musi wywołać to uczucie osłabienia, możesz polecieć do tyłu. Stąd ważna jest bezpieczna przestrzeń.
  • Na koniec wyraź wdzięczność! Podziękuj. Zaufaj, że bez względu na rezultaty, będzie to najlepsze dla ciebie rozwiązanie. I z radością przyjmij to, co nadejdzie.
To tyle. To niesamowite jak prosta jest ta metoda. Wymaga jednak dotarcia do naszego pola serca., utrzymywania świadomego stanu, pilnowania swoich emocji i myśli. Staraj się każdego dnia podnosić poziom swojej energii na wysokie wibracje. Odejdź od tego, co ci ją obniża. Kochaj siebie i życie, a Wszechświat odpłaci ci z nawiązką!
O metodach podnoszenia wibracji przeczytasz w artykule: Jak wejść na wyższą wibrację? 15 pomysłów
Możesz też zaopatrzyć się w specjalnie przygotowany zestaw minerałów o silnych właściwościach chroniących, m.in. przed niskimi wibracjami. Taki zestaw znajdziesz w sklepie Akademii Ducha: sklep.akademia.ducha.pl
Duuuużo miłości,
Katarzyna Piątek

 http://akademiaducha.pl/dwupunkt-kreacja-rzeczywistosci/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz