środa, 7 lutego 2018

ĆWICZENIE NA POZBYCIE SIĘ URAZY.Usiądź spokojnie, zamknij oczy i zrelaksuj ciało i umysł. Następnie wyobraź sobie, że siedzisz w ciemnej sali teatralnej, a na scenie znajduje się osoba, do której czujesz największą urazę. Może to dziać się teraz lub w przeszłości, a osoba może być żyjąca lub zmarła. Kiedy zobaczysz ją wyraźnie, wyobraź sobie, że przydarza się jej coś dobrego, coś co ma dla niej znaczenie. Wyobraź sobie jak się radośnie uśmiecha. Zatrzymaj ten obraz w swojej wyobraźni przez kilka minut, potem pozwól mu zniknąć.
Z chwilą gdy ta postać opuści scenę, postaw się sam na jej miejscu. Wyobraź sobie, że spotyka Cię coś, co przynosi Ci radość. Wyobraź sobie, że jesteś uśmiechnięty i szczęśliwy. Pomyśl, że zasobność tego świata jest dostępna dla nas wszystkich.

Powyższe ćwiczenie rozwiewa ciemne chmury urazy, które większość z nas w sobie nosi. Dla niektórych osób wykonanie go będzie bardzo trudne. Za każdym razem gdy wykonujesz to ćwiczenie, możesz wyobrazić sobie inną osobę. Jeśli będziesz je stosować codziennie przez miesiąc, zobaczysz, o ile lżej stanie Ci się na duszy.

Louise L. Hay "Możesz uzdrowić swoje życie".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz