czwartek, 27 sierpnia 2020

ISTOTA KOTA , NATURALNY UZDROWICIEL


Tylko mózg kota, wszystkich zwierząt ma taką samą ludzką perspektywę. On widzi te same kolory co my, czuje to samo emocje co my. Te same ludzkie uczucia!
Kot, w przeciwieństwie do psa, jeśli go uderzysz, odwróci się od niego plecami, bo jest zraniony tak jak ty. Wewnątrz nas mamy kryształ kwarcowy, kot ma dużo więcej kryształu kwarcowego.
Kot widzi całą energię, którą widzimy tylko poprzez medytację i jogę.
Kot po prostu widzi cię od środka na zewnątrz! Nie ma sensu próbować zrobić ładną buzię dla kota lub pocierać go, jeśli jesteś zdenerwowany, jeśli nie lubisz kota, albo zaatakuje Cię lub całkowicie zignoruje. Jest gorszy niż dziecko! Kiedy kot kogoś nie lubi, to dlatego, że osoba jest złą postacią.
Kiedy kot idzie tam i się ociera, nawet jeśli osoba nie lubi kotów, to dlatego, że ma dobry charakter! Może się zdarzyć, że kot nie chce być blisko ciebie, ponieważ przechodzi przez bardzo niską fazę, wibrujesz z bardzo małą energią, więc kot ucieka!
Kot kocha psychotycznych, pijanych, dzieci, chorych psychicznie i wszystkich, którzy jakoś uciekli od norm rzeczywistości. Ludzie, którzy identyfikują się tylko z psami to ludzie o wielkiej władzy.
Aby polubić kota, musisz być bardzo elastyczny i zrozumieć, że nikt do nikogo nie należy, ale musisz zrozumieć, że miłość jest jedyną rzeczą, która trzyma kota
blisko Ciebie.
Kot umiera z depresji, gdy właściciel odchodzi. Czarny kot z białymi plamami ma więcej instynktownych uczuć niż mężczyzna.
Kot jest niesamowicie intuicyjny, przewyższył nawet intuicję człowieka. Palono ich wraz z czarownicami w Inkwizycji, ponieważ zawsze byli blisko tych, którzy pracowali siłą natury, ziół.
Kot patrzy na ciebie i widzi w bardziej naturalny sposób, energie, byty, wszystko, co czujesz, wszystko, co lubisz, jaki jesteś. Pies jest bardziej racjonalny.
Kota trzeba uczyć; patrzy na ciebie, czyta twoje myśli i powtarza, bo to dostał. Jeśli kot jest na tobie, wielokrotnie, w tym samym miejscu na ciele, może być zbadany, brakuje mu energii lub jest już chory.
Kot ma w krwiobiegu minerały, które czynią go naturalnym UZDROWICIELEM . Kiedy leży na tobie lub gdziekolwiek w domu, przetwarza energie tego miejsca, ponieważ energia tam nie jest dobra.
Kochaj je i bardzo o nie dbaj, bo tak jak psy na to zasługują, czują wszystko, co otrzymują i są opiekunami i energicznymi uzdrowicielami par excellence zarówno swojego właściciela, jak i środowiska.
Kochaj ich i dbaj o nich bardzo, bo tak jak psy na to zasługują, czują wszystko, co dostają i są opiekunem i doskonałymi uzdrowicielami energetycznymi zarówno dla ich właściciela, jak i otoczenia.

Kredyty: Karen Top.
 Hevina

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza