czwartek, 13 sierpnia 2015

Porady dobrej wiedźmy; odżywka do włosów Jantar.

Odżywka do włosów i skóry głowy Jantar - recenzja + efekty.
 Dzisiaj recenzja wcierki Jantar, którą zamówiłam jakiś czas temu w sklepie Ekostrefa. Producent zaleca stosowanie jej codziennie przez okres 3 tygodni, ja używam 3 lub 4 razy w tygodniu. 

Moje włosy mają skłonność do wzmożonego wypadania w sezonie wiosennym i zimowym. Wtedy to sięgam po różnego rodzaju preparaty, które temu przeciwdziałają. Chciałabym też zagęścić włosy. Moja skóra głowy jest wrażliwa, więc wcierki na bazie alkoholu odpadają. Zazwyczaj kończyło się to podrażnieniem, swędzeniem i wysuszeniem skóry. 

Swoją wcierkową przygodę rozpoczęłam od toniku Capilarte polecanego przez dermatologa, który niestety nie do końca spełniał moje oczekiwania. Później sięgnęłam po kurację wzmacniającą Joanny Rzepa, po której wyrosło mi mnóstwo nowych włosków, ale po jakimś czasie zaczęła mocno podrażniać skórę głowy i z bólem serca musiałam ją odstawić. Następnie kupiłam balsam Capitavit, który okazał się totalnym bublem. Kolejnym produktem były ampułki Radical. Kupiłam dwa opakowania po bardzo atrakcyjnej cenie. Ich recenzję możecie zobaczyć tutaj. Następnie zdecydowałam się na zakup wcierki Jantar. Długo szukałam jej w stacjonarnych aptekach, niestety z marnym skutkiem. Skorzystałam więc z dnia darmowej dostawy w sklepie Ekostrefa.  


Obietnice producenta                                                                                                                   
Receptura odżywki uwzględnia najistotniejsze potrzeby włosów cienkich, słabych, delikatnych i z tendencją do przetłuszczania. Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące wzrost włosów: Kerastim, Trichogen. Polyplant Hair, aktywny biologicznie wyciąg z bursztynu oraz witaminy A, E, F, H i d'pantenol. Odżywka Jantar hamuje wypadanie włosów, stymuluje ich wzrost i odżywianie. Zawarte w niej składniki są niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów fizjologicznych skóry, jej odżywiania i regeneracji. Systematyczne stosowanie poprawia metabolizm i dotlenienie cebulek włosów, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Włosy stają się wyraźnie grubsze, lśniące i odporne na uszkodzenia. Odżywka wzmacnia strukturę włosów, zapobiega ich rozdwajaniu i chroni przed szkodliwym wpływem środowiska i słońca. 

Sposób użycia: wcierać codziennie w skórę głowy przez 3 tygodnie, po kilku dniach przerwy wznowić kurację. Nie spłukiwać.

                                                                                                      
                                                                                                                                                                    Moja opinia                                                                                                                                      
Odżywka ma piękny skład i głównie dlatego zdecydowałam się na jej zakup. Nie zawiera alkoholu, za to posiada sporo ciekawych ekstraktów. Moja skóra głowy ją uwielbia. Po jej użyciu nie jest podrażniona, nawet powiedziałabym, że wcierka ją nawilża. Tak jak pisałam używam ją średnio 3 lub 4 razy w tygodniu. Opakowanie to szklana, dość nieporęczna buteleczka o pojemności 100 ml.  Swoją wcierkę przelałam do opakowania po kuracji wzmacniającej Joanna Rzepa, które posiada świetny aplikator. Konsystencja jest bardzo rzadka, wodnista. Zapach odżywki jest bardzo przyjemny, mi kojarzy się z męskimi perfumami. Po prawie dwumiesięcznej kuracji widzę wysyp baby hair, co bardzo mnie cieszy. Wcierka nie zahamowała do końca wypadania włosów ale w znacznym stopniu je ograniczyła. Mogę ją polecić osobom, które chcą zagęścić włosy a mają problem z wrażliwą skórą głowy i boją się wcierek na bazie alkoholu.

http://jasnowidzgrazyna.wix.com/doradca#!Porady-dobrej-wied%C5%BAmy-od%C5%BCywka-do-w%C5%82os%C3%B3w-Jantar/c1n8i/55c2b2810cf265ef515f9fdb
08/2015 (15)
07/2015 (42)
06/2015 (39)
05/2015 (16)
Archiwum

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz