środa, 29 maja 2019

Opór, lęk i wybaczenie.
Obecne życie Ziemi, jest dla każdego z nas jako Duszy, niepowtarzalną szansą wzrostu, dzięki intensywnemu podnoszeniu się częstotliwości naszej planety.

Być może się zastanawiasz, czemu zostałeś poddany tak licznym próbom, często stawiającym Cię w sytuacjach pozornie negatywnych.
Wiedz, że właśnie przechodzisz przez pewną inicjację, intensywną transformację, stanowiącą jeden z etapów procesu wznoszenia się w wyższe wymiary Świadomości.

Niezależnie od warunków, w jakich każdy z nas się narodził, mamy teraz sposobność sięgnąć po wielkość oraz czerpać ze skarbnicy wiedzy i talentów koniecznych, aby można było stać się mistrzem wewnętrznej doskonałości.
Każdy z nas, w projekcie doświadczania różnorodności zewnętrznego życia, został w zamyśle Stwórcy zaprojektowany, by poszukiwać powrotu do kompletności naszej Boskiej Świadomości.
Dlatego w głębi Duszy zostałeś zaprogramowany tak, abyś spontanicznie i nieodparcie dążył do Światła, do podnoszenia poziomu Świadomości.

Stąd w nas ta głęboka tęsknota za pięknem , doskonałą harmonią, jej pokojem.

Do tego właśnie stworzony jest każdy z nas, jest to nam przeznaczone, by zostać mistrzem przejawiania wewnętrznej harmonii Miłości, a przez to współtwórcą dysponującym mocą i talentami danymi od Boga.

Dlatego ważną, nabywaną cechą w naszym wzroście, jest postawa niekrzywdzenia; ani myślą, ani mową, ani uczynkiem, oraz zdolność wewnętrznie skupionej obserwacji.
W miarę jak podwyższają się nam wibracje , nasza postawa, jak i zdolność pojmowania, zestrajają się z coraz to wyższymi poziomami Świadomości.

W takiej świadomej postawie, z czasem przekonasz się, że kiedy nie będziesz już zasilał niską energią niepomyślnych linii przyszłości - stopniowo stresujące sytuacje życiowe ustąpią przyjemnym i coraz bardziej harmonijnym.
To będzie oznaczało, że dostałeś się na wznoszącą Cię matrycę Twojego rozwoju, Twojego życia w górę, Twojego powrotu do Domu.

https://www.facebook.com/bioenergoterapeutkabeatris/?__xts__[0]=68.ARDSwO-VotQ6voLxKsdigTGda5OueiEYhRB1D_7DkcedVc3JVNCuzvR2KuecitAwVx9Npeh_3byfAALT6RChIHJpYRdVsopUcDMuTKdJ6-AIm-Jsb2p7zw_yxl6TKE2W96hIVQ8IG8EQm2-CfUP3RfD1ncHJ65eI7zTf0ZWUhCLt51rppat8JyNqgTAKAhdAlz_Z-fHTiLyMP5gjDphAATm5Yqm8DPzgZgCrve0dd5XQRuivA6bS0mNmKdFA2GkluAJak9ngwn2wH5e6V4NjllIxYfHxnfkojTZATbwomFxAK1-J4AP7S36MF3gDjoVmGbCN_k7ChS6AygJPrbaY01ucvHMKLEKZ7grujH4ESFYtEbBUeq-v0X3gzLc&__tn__=k*F&tn-str=k*F

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz