poniedziałek, 7 stycznia 2019

Duchowe przebudzenie.

Twoje duchowe przebudzenie oznacza , że będziesz wciąż popełniać błędy w życiu, ale na swoje błędy będziesz reagować inaczej. Zdasz sobie sprawę, że każda przeszkoda, która pojawia się w twoim życiu jest okazją do przejścia nad tą przeszkodą i wzbogacenia twojej duchowej ewolucji. Tak więc zamiast odczuwać frustrację kiedy jakaś przeszkoda się pojawia zaczynasz się zastanawiać dlaczego ona się pojawiła i zdajesz sobie sprawę, że wybrałaś / wybrałeś ten incydent, by pomógł ci w duchowej ewolucji. Dzięki medytacji lub analizie snów możesz dowiedzieć się jaki jest głębszy sens danego wydarzenia.

Kiedy zaczyna się duchowe przebudzenie nie obawiasz się już więcej śmierci, ale postrzegasz ją jako chwilowe wytchnienie i integralną część twojej duchowej ewolucji. Śmierć dostarcza okazję do ponownego połączenia ze Źródłem i nieżyjącymi już bliskimi nam osobami, a także z naszą grupą Dusz i tymi ludźmi, z którymi łączyły nas kontrakty Dusz. Śmierć pozwala nam przejrzeć nasze osiągnięcia i porażki z poprzedniej inkarnacji. Zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy duchowymi istotami odbywającymi ludzką podróż i najważniejszą rzeczą podczas wypełniania naszych duchowych kontraktów jest doświadczyć tak wiele życia jak to tylko możliwe.

Kiedy zaczyna się duchowe przebudzenie może zdarzyć się, że stracisz kilku starych przyjaciół, którzy nie zaczną swojej duchowej podróży i nie zrozumieją twojej duchowej ewolucji. Chociaż z początku może być to bolesne doświadczenie zdasz sobie w końcu sprawę, że ci ludzie odgrywali ważną rolę w twoim duchowym rozwoju i odczuwasz wdzięczność za to, że pojawili się w twoim życiu. Wiesz, że niektóre osoby pojawiają się w życiu z jakiegoś powodu, inni na jakiś czas, inni na całe życie.

Kiedy zaczyna się duchowe przebudzenie Twoje spojrzenie na życie zmienia się drastycznie. Nikogo tak naprawdę nie nienawidzisz (włączając w to Twoich poprzednich partnerów, byłych wrogów czy polityków, którzy nie działają na korzyść ludzkości). Ponownie odczuwasz wdzięczność za to, że pomogli ci się stać tą osoba, którą jesteś dzisiaj.

Kiedy zaczyna się duchowe przebudzenie zaczynasz inaczej postrzegać wszystkie rzeczy. Jeśli jakiś światowy przywódca wszczyna wojnę przeciw innemu krajowi zdajesz sobie sprawę, że działania tego przywódcy pobudzą więcej ludzi do zbrodni i korupcji w światowych rządach i systemach bankowych. Ty jesteś odporna / odporny na wszelkie formy propagandy i nie dajesz się wciągnąć tej fabryce strachu.

Kiedy zaczyna się duchowe przebudzenie uświadamiasz sobie, że to dopiero początek długiej podróży obejmującej wiele wcieleń i wymiarów. Jesteś wdzięczna / wdzięczny, że inkarnujesz na tej planecie w tym szczególnym czasie, pomimo że wiesz jak wiele tyranii i ucisku jest na świecie.

Kiedy zaczyna się duchowe przebudzenie wiesz, że twoja obecność pomaga zwalczać negatywność i że twoje myśli wpływają na globalną świadomość. Wiesz jak globalna świadomość kształtuje rzeczywistość. To dlatego pewne rzeczy się zmieniły. Za czasów administracji Busha mówiło się o wprowadzeniu Unii Północnoamerykańskiej z jednoczesnym wprowadzeniem waluty „Amero”. Mówiło się o „Nowym Porządku Świata”, „Codex Alimentarius” i „Projekcie Bluebeam”, ale nic z tego się nie wydarzyło. Pomimo nuklearnej katastrofy w Fukushimie czy zanieczyszczenia Zatoki Meksykańskiej wciąż jesteśmy zdrowi. Linia czasowa się zmieniła i stało się tak częściowo dzięki naszej globalnej świadomości. Musimy również pamiętać o pomocy naszych galaktycznych przyjaciół.

Kiedy zaczyna się duchowe przebudzenie tracisz swoje połączenie z ego i materializmem. Zaczynasz zdawać sobie sprawę, że byłabyś / byłbyś znacznie szczęśliwsza / szczęśliwszy żyjąc w namiocie niż gdybyś miała / miał być bogata / bogaty żyjąc w pałacu i stresując się siedem dni w tygodniu. Doceniasz wszystkie małe rzeczy w życiu np. kiedy jakieś zwierzę przecina ci drogę zaczynasz zastanawiać się nad znaczeniem zwierzęcej symboliki. Podziwiasz majestat drzew i zastanawiasz się nad ich stosunkiem do alchemii; tym, że ich gałęzie wydają się dosięgać nieba podczas gdy ich korzenie osadzone są w ziemi. We wszystkim zaczynasz dostrzegać Świętą Geometrię. Z twoich snów znika strach. Twoje sny stają się również bardziej futurystyczne gdy ego, strach i materializm nie odgrywają już dłużej żadnej roli w twoim życiu.

Kiedy zaczyna się duchowe przebudzenie odczuwasz głębsze połączenie z całym życiem, włączając w to każdą żywą i nieożywioną rzecz na naszej planecie i w naszym Wszechświecie. W przeszłości być może zdarzyło ci się zdeptać mrówkę, ale teraz tego nie robisz ponieważ wiesz, że życie tej mrówki jest równie ważne jak twoje. Od mrówki uczysz się wielu rzeczy na temat architektury, współpracy zespołowej, wytrwałości, etycznej pracy, cierpliwości i podziału obowiązków. Czujesz silniejsze połączenie z kosmosem i czasami możesz przyłapać siebie na wpatrywaniu się jakąś konkretną gwiazdę bez szczególnego powodu. Zastanawiasz się wtedy czy Twoja gwiezdna rodzina pochodzi z tej części nieba.

Kiedy duchowa podróż się zacznie nie ma już z niej powrotu. Twoje życie już na zawsze zmienia się w pozytywny sposób. Ciesz się podróżą!"

Autor tekstu: Gregg Prescott

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz