niedziela, 7 marca 2021

Zapytałam babcię: jak uśmierzamy ból?


Zapytałam babcię: jak uśmierzamy ból?
- Rękami, kochanie.
- Naszymi rękami?
-Tak. Nasze ręce są antenami naszej duszy.
Kiedy wprawiasz je w ruch poprzez splatanie, gotowanie, malowanie, zabawę lub zakopywanie ich w ziemi, wysyłasz uzdrawiającą energię do najgłębszej części siebie.
Twoja dusza rozjaśnia się, ponieważ wtedy zdajesz sobie sprawę z jego wagi. W ten sposób oznaki bólu nie są już potrzebne.
- Czy ręce są naprawdę takie ważne?
- Tak, kochanie. Obserwuj dzieci: odkrywają świat poprzez dotyk swoimi małymi rączkami. Zobacz ręce starożytnych, powiedzą ci więcej o swoim życiu niż jakąkolwiek inną część ciała.
Mówi się, że: Wszystko, co się czyni ręką, czyni się sercem.
Ręce i serce są połączone. Masażyści dobrze o tym wiedzą: kiedy dotykają czyjegoś ciała rękami, tworzą głębokie połączenie. Właśnie z tego połączenia następuje uzdrowienie.
- Moje ręce ... jak długo ich nie używałam!
- Wpraw je w ruch, kochanie, zacznij z nimi tworzyć, a wszystko w tobie ruszy. Zrozum, co chcesz wywołać z tym bólem, że ujawni to twoją zdolność uczynienia go swoim najpiękniejszym arcydziełem. Ból zniknie, ponieważ będziesz w stanie przekształcić jego istotę.
Po prostu obserwuj wszystko, naturę, królestwo zwierząt ... bądź obecny, ponieważ to wszystko może cię nauczyć wielkich rzeczy ... łącząc cię z mądrością twoich przodków ... i nigdy więcej nie poczujesz potrzeby szukania jakiegokolwiek zewnętrznego potwierdzenia...w tym przemijającym świecie materialnym ....
Pamiętaj: Jedynym sposobem na zaprowadzenie pokoju na ziemi jest nauczenie się, jak uczynić swoje własne życie spokojnym.

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza