sobota, 6 marca 2021

Magiczne i szamańskie bransoletki .💕✨👑Wznawiam tworzenie na zamówienie magicznej szamańskiej i uzdrawiającej biżuterii 👑✨💕

proponuję ✨👑🔥💕BRANSO OBSYDIAN ZE SKRYPTEM RUNICZNYM NA OCZYSZCZENIE PRZESTRZENI MIŁOŚCI I WYZWOLENIE ŚWIĘTEGO OGNIA KUNDALINI ✨👑🔥💕
Runa TIWAZ symbolizuje wierność, sprawiedliwość i mądrość, budzi siły witalne organizmu. Natomiast runa SOWILO wnosi siłę pozytywnej energii SŁOŃCA i otwiera nas na światło i miłość ŹRÓDŁA. ANSUZ otwiera nas na duchowe spostrzeganie rzeczywistości. Wznosi świadomość do wolnej duchowej przestrzeni miedzywymiarowej komunikacji. 🌈💕🌞 Kamień to OBSYDIAN mistrzostwo wolności energetycznej, ma w sobie bardzo silne właściwości oczyszczające i uwalniające.
Chroni przed zawiścią, zazdrością i za co najbardziej go cenie - rozpuszcza najgłębiej osadzone w podświadomości kody czarnej magii. Obsyfian będzie chronił Ciebie, Twoja rodzinę i Twoje domostwo oraz przestrzeń twórczą. Oczyści i wzmocni Twoje ciało energetyczne gdyż nie tylko chroni ale pomaga przetransformować to co "ciemne i gęste" uwalniając świadomość od cierpienia.
Obsydian ochroni przed przed mentalnymi i emocjonalnymi atakami daje też wsparcie w sytuacjach gdy musimy działać pod presją również systemową. To świetny kamień dla ludzi empatycznych, wrażliwych i czułych gdyż daje wsparcie, wzmacnia energetycznie i chroni przed drenażem energetycznym innych osób. Uwalnia od negatywnych myśli i jest pomocny w zapamiętywaniu snów. Obsydian jest niezwykle pomocny w rozwoju duchowym. Pozwala zobaczyć i zrozumieć jakie myśli i wzorce naszego zachowania już nam już służą i lekko od tego się uwolnić. Ponad to pomaga wznieś się ponad własne ograniczenia mentalne.
Magiczna bransoletka do wzięcia✨💕

2 komentarze:

  1. interesuje mnie bransoletka ale nie mam i nie chce miec fecboka . inna opcja krystyna.tokarz@op.pl

    OdpowiedzUsuń