Wewnętrzna moc

Odkrywanie Twojej wewnętrznej mocy.

TECZNA

Wszystko czego potrzebujesz masz w sobie. Odpowiedzi na wszystkie pytania są w Tobie.
Nikt nie ma mocy zmieniania ludzi. Taką moc jednak posiada każdy z nas w sobie . Każdy sam tylko i włącznie może się zmienić. Nie potrzebujesz żadnego guru, czy nauczyciela. Nie ma cudownego leku. Nie przyjdzie NIKT i niczego za Ciebie nie zrobi.
Wszystko co musisz zrobić, to zacząć sam/sama działać.
Możesz nie wiedzieć jak sobie pomóc, możesz nie wiedzieć od czego zacząć, co zrobić.
Tutaj ja mogę Cię nakierować , podpowiedzieć-co mi pomogło, jak ja sobie poradziłam.  Jak mi się udało wejść na ścieżkę sukcesu i wolności.  Ale pracy za Ciebie nie wykonam. Pomogę Ci zmotywować się do pozytywnego myślenia i do pozbycia się starych wzorców, by z nową energią ruszyć do przodu.
Wszystko jest możliwe, wszystko możesz zrobić, możesz zmienić swoje życie, możesz stać się radosną, pogodną , szczęśliwą osobą – jeśli tylko tego chcesz i jeśli sobie na to pozwolisz. Wymyśl siebie od nowa ! Zacznij działać TERAZ !
Jeśli jesteś gotowy/gotowa na zmianę swojego życia-  serdecznie zapraszam na 3 kolejne spotkania podczas,  których pokażę Ci narzędzia i techniki z którymi możesz pracować, aby odzyskać spokój, równowagę i radość życia i skutecznie zmienić swoje życie , by stać się osobą o jakiej marzysz.
Konsultacje.
Porada on-line jest doskonałym, rozwiązaniem dla wszystkich osób, które nie chcą bądź nie mają warunków, aby skorzystać z bezpośredniego spotkania ze mną. Może to być spowodowane brakiem czasu lub dużym oddaleniem od Nowej Soli. Używając Internetu, możesz swobodnie, nawiązać ze mną kontakt, wtedy kiedy Ci to odpowiada.
Konsultacje umawiane są telefonicznie.
kontakt
PORADY na SKYPIE, TELEFONICZNE -(sieć Play, MAILOWE I OSOBISTE.
Email: info@dotykzycia.pl
Skype: agunia224
Rejestracja telefoniczna tel. 530 355 477   w godzinach 9.00-18.00.
Gdy nie odbieram – oddzwonię.
Odwiedź mnie na Facebooku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz